REKLAMI GEÇ

CHP Genel Başkan Özgür Özel’in mitinginde Merkezefendi adayı Şeniz Doğan’a soğuk duş!

CHP Genel Başkan Özgür Özel’in mitinginde Merkezefendi adayı Şeniz Doğan’a soğuk duş!

Merkezefendi CHP’de seçim öncesi üzeri örtülen gerginlik Genel Başkan Özgür Özel’in mitinginde su yüzüne çıktı. Şeniz Doğan tanıtıldığı sırada Genel Başkan Özel’in defalarca Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan’ı anons etti ama İlhan sahneye çıkmadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mart 2024 Cumartesi, 20:53

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bugün Özay Gönlüm Meydanında miting düzenledi. Konuşmasının sonunda aday tanıtımına geçildi. Sıra Merkezefendi’ye geldiğinde Şeniz Doğan sahneye çıktı. Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İl Başkanı Ali Osman Horzum sahnede beklerken Özel Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan’ı anons etti.

İLÇE BAŞKANI SAHNEYE ÇIKMADI
Özel, “Şeniz Doğan var da örgütü yok mu? Nerede Merkezefendi İlçe Başkanı?” diye sordu. Özel, ilçe başkanı Müjdat İlhan’ın ismini zikretmeden sahneye çağırdı. Uzun süre beklenmesine karşın Müjdat İlhan sahneye çıkmadı. Bunun üzerine Özel, “Başkan yoksa yardımcısı gelsin” dedi. İlhan yine sahneye çıkmayınca CHP Merkezefendi “birlik görüntüsü” veremedi.

CHP MERKEZEFENDİ’DE ÜZERİ ÖRTÜLEN GERGİNLİK
Meclis adayları belirlenmesi konusunda partisi ile ters düşen, reklama ayırdığı bütçe ve Belediyeyi borç batağına sürüklediği gerekçesi ile CHP tabanı tarafından sürekli eleştirilen ve en son seçim kampanyasında CHP logosu kullanmadığı için tabanda ciddi rahatsızlık uyandıran Şeniz Doğan ile Denizli örgütü arasındaki sıkıntılar Özgür Özel’in mitinginde ülke gündemine oturdu.

GENEL BAŞKAN ÖZEL’DEN KÜRSÜDE TEPKİ
CHP Liderinin defalarca kez anons etmesine rağmen CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan sahneye çıkmadı. Bunun üzerine ne yapacağını şaşıran Genel Başkan Özgür Özel’in tepkisi gözlerden kaçmadı. İlçe başkanı Müjdat İlhan’ın bu tepkisine Şeniz Doğan’ın nasıl tepki vereceği ise merak konusu.

Yorumlar

Hakkı efendi   -  Bağlantı 25 Mart 2024, 14:28

Kurumu borca yandaşlarını müdürlerini zengin eden bir anlayışın mimarindan ne beklenir satmadık yer bırakmayan belediye binasının yerini satıp projelerine koyan yalan patronicesi bu değil mi kurumu dingonun ahirina çevirip Algida bir numara baskan

Ertan   -  Bağlantı 25 Mart 2024, 14:11

Yapılan belli yapan belli hepsi rant peşinde parti bahane işi bilene kılıcı kusanana vereceksin başı bozuk oldumu olmaz buralar reise emanet yaparsa reis yapar yada yaptirtir

Kemal   -  Bağlantı 24 Mart 2024, 15:52

İlçe başkanları mitinge gelmedimi parti içinde bölünmenin resmidir bu CHP tabanı kandırılıyor

Ahmet Esen   -  Bağlantı 24 Mart 2024, 10:21

Ya arkadaş daha bunlarda birliktelik yok, adam da liyakat yok . Başkanları anons ediyor gelmiyor, ilçe adayı geliyor , demek ki neymiş işi ehline vermek gerekiyor muş.

Ahmet   -  Bağlantı 24 Mart 2024, 06:22

Miting alanında bulunanlar da olayı anlayamamişlar bir sessizlik hakim CHP ye oy veren kardeşlerime hakikaten üzülüyorum CHP ne zaman gerçek Atatürk hedefine ulaşacak abidik gubudik kişilerle olmaz bu iş belki de Erdoğan’ın demesi doğruydu ah CHP

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Nisan 2024 Salı 13 31Az Bulutlu
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
18 Nisan 2024 Perşembe 12 28Parçalı Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 12 28Gökgürültülü Sağanak Yağışlı