REKLAMI GEÇ

CHP Genel Başkanı Özel’in mitingdeki itirafının sebebi ortaya çıktı: Merkezefendi’de İYİ Parti yükselişte

CHP Genel Başkanı Özel’in mitingdeki itirafının sebebi ortaya çıktı: Merkezefendi’de İYİ Parti yükselişte

Denizli kamuoyu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in özellikle Merkezefendi için İYİ Partililerin oyunu istemesini konuşuyor. Özel’in bu isteğinin altında Merkezefendi’de İyi Parti’nin yükselişi geliyor. Anketlere göre, İYİ Parti oyları olmadan Şeniz Doğan’ın kazanma ihtimali düşüyor. Bu nedenle Merkezefendi CHP’deki panik artıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2024 Pazar, 19:33

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımın çok az olduğu Denizli mitinginde İyi Partililerden CHP’ye destek istemesi ülke gündemine oturdu. İyi Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’un özellikle son dönemde yaptığı başarılı kampanya ile İyi Partililerden aldığı destek ve anketlerde hızla yükselmesi, İyi Partililerin komple CHP’ye oy vereceği üzerine hesap yapan CHP’yi paniğe soktu.

GİZLİ İTTİFAK GÖRÜŞMESİ İDDİALARI MİLLİYETÇİ CAMİADAN BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Gizli ittifak görüşmesi iddiaları kamuoyuna yansıyınca milliyetçi camiadan büyük tepki gören CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, geçtiğimiz seçimlerde İyi Partililerden ciddi bir destek görürken bu seçimlerde ne olacağı büyük bir merak konusu.

Partinin kuruluşunda büyük emekleri bulunan ve taban tarafından çok sevilen İyi Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’un partilileri ile birlikte sahada etkin ve etkili çalışmalar yapması CHP örgütünü korkuturken, il ve ilçe örgütü ile arasında büyük sıkıntıların olduğu her yerde konuşulan Şeniz Doğan’ın bu konuda Özgür Özel’den destek istediği iddia ediliyor.

Özel’in Denizli mitinginde açıkça, “İyi Partililerin oyları olmazsa, seçimi Ak Parti kazanır” itirafının altında da bu isteğin yattığı konuşuluyor. Özel’in Merkezefendi’nin kaybedilmesi riskine karşın mitingde açıkça oy isteyerek Doğan’ın gidip gelen koltuğunu kurtarma çabasında olduğu belirtiliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu