REKLAMI GEÇ

Cumhur İttifakı Merkezefendi Adayı Başer’den “Vakit geldi” paylaşımı

Cumhur İttifakı Merkezefendi Adayı Başer’den “Vakit geldi” paylaşımı

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Adayı Ekrem Başer, mahalle buluşmaları kapsamında Akkonak’ta seçmene seslendi. Yoğun ilginin olduğu mitingde “Bu iş tamam” mesaj verildi. Başer, konuşmasının ardından kendisine destek için etkinliğe katılan ve yoğun ilgiden mutluluğunu gizlemeyen Zeybekci ve Zolan’la “Vakti geldi” özcekimi paylaştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2024 Pazar, 14:50

Merkezefendi’de yerel seçimlerin güçlü adayı Ekrem Başer, mini mitingle Akkonak’ta mahalleliye seslendi. Mahalle buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı. Mahallelinin buluşmaya olan yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Adım adım başkanlık koltuğuna yürüyen Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer, mahalleliye yaptığı konuşmada projelerini anlattı, Merkezefendi’de icraat vaktine sayılı günler kaldığına dikkat çekti. Akkonak sakinlerinden destek isteyen Başer, kendisine gösterilen yoğun ilgiye de teşekkür etti ve “Akkonak, hasret bitiyor, vakit geldi diyor. Gerçek belediyecilik ile buluşmaya çok az kaldı” diye konuştu.

Yoğun ilginin verdiği moral yüzlere yansıdı. Konuşmanın ardından her iki yanına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’ı alan genç ve başarılı siyasetçi, “Vakti geldi” selfiesi çekti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Nisan 2024 Çarşamba 13 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 13 28Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 11 22Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu