REKLAMI GEÇ

Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer en büyük desteği eşi Seda Başer’den alıyor

Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer en büyük desteği eşi Seda Başer’den alıyor

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, yoğun seçim çalışmasında en büyük desteği eşi Seda Beşer’den alıyor. Sempatik ve güler yüzlü tavırlarıyla dikkat çeken Seda Başer, her durumda eşinin yanında olmaya özen gösteriyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Mart 2024 Pazartesi, 16:00

Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Oldukça yoğun ve tempolu ilerleyen süreçte Başer’e en büyük desteği ise eşi Seda Başer veriyor. Seda Başer, onu yoğun seçim temposunda yalnız bırakmıyor.

Kah bir semt pazarında, kah bir ev ziyaretinde… Kimi zaman sokak sokak dolaşıp birlikte esnaf ziyaret ediyorlar, kimi zaman önemli toplantılara katılıyorlar. Seda-Ekrem Başer çiftinin mütevazı, sevecen, sıcak ve uyum içindeki tavırları, seçmenleri kalbinden vuruyor.

Ekrem Başer’e, çıktıkları hayat yolculuğu gibi siyasi hayatında da en büyük desteği vermeye çalışan Seda Başer’in bu çabası görülmeye değer. Seçmene hemen ilk bakışta pozitif enerjilerini geçirmeyi başaran Başer Çifti, her yaştan insanın sevgisini kazanıyor.

Cumhur İttifakı Adayı Başer ise seçim çalışmalarında her daim yanında olmaya özen gösteren ve  yorgunluğunu paylaşan Seda Başer için “En büyük destekçim ve moral kaynağım. Bir eş olarak gerçekten zor bir süreci başarıyla yürütüyor. Ona minnettarım” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu