Darbe şehitleri için sergi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Darbe şehitleri için sergi

Darbe şehitleri için sergi

Merkezefendi Belediyesi tarafından “15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler” fotoğraf sergisi açıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Eylül 2016 Salı, 18:07

Merkezefendi Belediyesi tarafından 15 Temmuz tarihinde FETÖ’nün gerçekleştirmek istediği darbe girişiminde yaşanan tüm gelişmelerin fotoğraflarından oluşan sergi düzenlendi.

merkezefendi-darbe-sergi-2

Sergide olay gününü ve sonrasını anlatan en güzel yaklaşık 100 adet fotoğraf sergileniyor. Denizlililer fotoğraf sergisini gezerek başkent Ankara, İstanbul ve Denizli’de darbe girişimi öncesinde ve sonrasında yaşananları yeniden hatırladı.

Serginin ilk gününde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi.

merkezefendi-darbe-sergi-1

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “15 Temmuz ülkemizin tarihine geçen kara günlerden biridir. Bizler bugünü asla unutmayacağız. FETÖ’nün gerçekleştirmek istediği darbe girişimi milli iradeye yapılmak istenmiştir. O gün birçok vatandaşımız şehit olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla günlerce demokrasimiz için nöbet tuttuk. Merkezefendi Belediyesi olarak bugün bizlerde gerek o nöbetlerde gerekse 15 Temmuz günü yaşanan tüm anların fotoğraflarını sergimizle halkımıza sunduk. Herkesi sergimizi görmeye davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Eylül 2021 Salı 20 35Sıcak
22 Eylül 2021 Çarşamba 19 29Parçalı Bulutlu
23 Eylül 2021 Perşembe 16 24Parçalı Bulutlu
24 Eylül 2021 Cuma 12 29Az Bulutlu
25 Eylül 2021 Cumartesi 15 32Az Bulutlu