Deveciler: İlk yıl onuncu olalım, yeter - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Deveciler: İlk yıl onuncu olalım, yeter

Deveciler: İlk yıl onuncu olalım, yeter

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, BSL’deki ilk sezonlarını sıkıntısız geçirmek için planlama yaptıklarını belirtip, “Ödemeleri geciktirmeyelim ve onuncu olalım, yeter. Asıl hamlelerimizi ligi öğrendikten sonra ikinci yılımızda yapacağız.” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Haziran 2021 Cumartesi, 10:58

İki hafta sonra yapılacak genel kurul ile yönetimin güçlendirileceğini ifade eden Deveciler, kadro kurma aşamasında koç Zafer Aktaş’ın belirlediği isimler üzerinde görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Deveciler şöyle konuştu:

“Kulübün devamlılığını sağlamak için heyecana gelmeden akılcı davranacağız. Sponsor anlaşması yaptığımız Yukatel’den alacağımız destek bizi büyük ölçüde rahatlatacak. Herkesin takımla ilgili beklentileri farklı olabilir ama ilk yıl için onunculuğa razıyız ve ödemelerin zamanında yapılmasına çok önem veriyoruz. Ne sıralamada, ne de ödemeler konusunda stres yaşamak istemiyoruz.
Geçen sezonki kadromuzdan Ümit Sonkol, Hakan Yapar, Altan Erol, Serkan Menteşe ile devam ediyoruz. Bize çok katkı veren Mustafa Kurtuldum için de kulübü Efes’le temas halindeyiz. Bunların dışında kadromuza üç yerli oyuncu ve beş yabancı alacağız. Sanırım gelecek haftadan itibaren bazı isimler netleşecek. Koçumuz Zafer Aktaş’ın verdiği liste doğrultusunda ilerliyoruz”dedi.

KOMBİNELERE TALEP VAR
Deveciler son olarak şunları söyledi,”Gelecek sezon için en büyük isteğimiz pandeminin etkisini kaybetmesi ve takımla Denizlileri buluşturmak. Daha şimdiden kombineler için büyük talep var. Maçlarımızı seyircili oynayabilirsek en az 2.5 milyon TL gelir sağlar, daha da önemlisi seyircimizin nefesini hissederiz.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Haziran 2021 Pazartesi 20 30
22 Haziran 2021 Salı 20 32Çok Bulutlu
23 Haziran 2021 Çarşamba 21 32Parçalı Bulutlu
24 Haziran 2021 Perşembe 21 33Parçalı Bulutlu
25 Haziran 2021 Cuma 20 35Sıcak