REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer’den Merkezefendi’ye balık hali müjdesi

Ekrem Başer’den Merkezefendi’ye balık hali müjdesi

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Denizli’ye yakışır bir balık hali müjdesi verdi. Başer’in detaylarını paylaştığı projeye göre balıkla ilgili tüm ihtiyaçlar bir komplekste toplanacak, restoranlar olacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Şubat 2024 Perşembe, 13:13

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi adayların çalışmaları hız kazanırken, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, vizyoner yapısıyla bir adım öne çıkıyor. Merkezefendi’ye ilişkin büyük projelerinin ilkini açıklayan Ekrem Başer, verdiği müjde ile yalnıza Merkezefendi’yi değil, tüm kent merkezini heyecanlandırdı.

Başkan Adayı Ekrem Başer, bir televizyon programında çok özel açıklamalara imza attı. Yeni dönemde Merkezefendi’de hayata geçirmeyi planladıkları proje ve çalışmalara ilişkin bilgi veren Başer, birbirinden önemli vaatlerde bulundu. Başer’in büyük projelere ilişkin açıklamaları dikkat çekerken, ilk olarak balık hali projesinin müjdesini verdi.

“Yalnızca Merkezefendi Değil, Tüm Denizli’ye Yakışır Bir Balık Hali Yapacağız”
Kaleiçi bölgesinde bulunan mevcut balık halinin ve çevresinin estetik olarak bazı eksiklikleri bulunduğunu ifade eden AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, hal esnafının da yapısal ve işlevsel açıdan çeşitli taleplerinin olduğunu söyledi. Balık halinin yalnızca balık satışı değil, balıkla ilgili her türlü ihtiyaca cevap veren bir tesis olması gerektiğini anlatan Başer, “Kent merkezinde kolay ulaşılabilir bir konumda, hemşehrilerimizin araçlarını tesisin otoparkına park edip, rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekleri bir kompleks planlıyoruz. Tesis gelen hemşehrilerimiz aldıkları balığı hazırlatıp, pişirtip, yan ürünlerini de temin edebilecek. Ayrıca oradaki restoranda da taze balık tüketebilecekler. Hem işlevsel olarak hem de estetik olarak yalnızca Merkezefendi değil, tüm Denizli’ye yakışır bir balık halini ilçemize kazandıracağız” dedi.

Yorumlar

a.o   -  Bağlantı 16 Şubat 2024, 14:57

Bölgemizin ihtiyacı olan bir fikir. Adliye parkı ile itfaiyenin arasındaki ışıklardaki otopark veya karnaval yeri olarak kullanılan köşeye yapılabilir.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu