Görevi değişti ama koltuğu değişmedi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Görevi değişti ama koltuğu değişmedi

Görevi değişti ama koltuğu değişmedi

Büyükşehir Yasası ile tüzel kişiliği sona eren İl Genel Meclisi’nde geçen dönem 5 yıl görev yapan Ali Şaşmaz, 30 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Merkezefendi belediye meclis üyesi seçildi. İl Genel Meclisi binası ve meclis salonu da Merkezefendi Belediyesi’nin kullanımına verilince Şaşmaz, yine aynı salon ve aynı koltukta görevini sürdürmeye devam etti.

/ DENİZLİHABER / 15 Nisan 2014 Salı, 10:56

Merkezefendi Belediyesi kendi hizmet binası yapılıncaya kadar kapatılan İl Özel İdaresi’nin 1 No’lu binasını kullanmaya başladı. Yıllarca İl Genel Meclisi toplantılarına ev sahipliği yapan salon, yeni dönemle birlikte Merkezefendi Belediye Meclisi’ni ağırlıyor.

Ancak biri var ki o ne salondan ayrıldı, ne de koltuğunu terk etti. CHP’li meclis üyesi Ali Şaşmaz, bir dönemin kapanıp, yeni bir dönemin başladığı salonun tek değişmeyeni. Geçen dönem yine CHP’den İl Genel Meclisi üyesi olan Şaşmaz, yeni dönemde daha önce 5 yıl oturduğu koltuğundan kalkmadı. Şaşmaz, CHP grubunun 2.sırasının sol tarafındaki koltukta bir 5 yıl daha oturacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
2 Aralık 2021 Perşembe 4 16Çok Bulutlu
3 Aralık 2021 Cuma 8 17Çok Bulutlu
4 Aralık 2021 Cumartesi 13 15Kuvvetli Sağanak Yağışlı
5 Aralık 2021 Pazar 12 17Sağanak Yağışlı
6 Aralık 2021 Pazartesi 10 17Çok Bulutlu