İşte Merkezefendi Belediyesi’nin logosu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İşte Merkezefendi Belediyesi’nin logosu

İşte Merkezefendi Belediyesi’nin logosu

Büyükşehir ile birlikte kurulan Merkezefendi Belediyesi, logosunu halk oylamasıyla belirledi. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, logolarının sağlık, mutluluk, kardeşlik temaları içerdiğini açıkladı.

Büşra Kuru / DENİZLİHABER / 25 Ağustos 2014 Pazartesi, 14:55

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu düzenlediği basın toplantısıyla, halk oylaması ile belirlenen belediye logosunu tanıttı. Toplantıya Başkan Yardımcıları Fatih Işık, Hasan Kayıhan, Yusuf Görgüç ve Hasan Kılıç da katıldı.

icMerkezefendi Belediyesi’nin web sayfası üzerinden halk oylamasına sunulan 4 logo arasından yüzde 62 oyla birinci seçilen logoyu Merkezefendi Belediyesi personeli Elif Çeşme tasarladı.

Seçilen logonun belediye meclisinde onay aldıktan sonra kullanılmaya başlayacağını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammat Subaşıoğlu, “Logomuz tamamen kendi çalışma arkadaşımız olan Elif Çeşme’nin tasarımıdır. Başka arkadaşlarımız da vardı. İnternet sitesinde 4 tane logo oylamaya sunulmuştu. Ama bunlar içerisinde yüzde 62 ile en yüksek oyu alan personelimizin üretmiş olduğu logo oldu. Tercih yaparak bize katkıda bulunan, oy kullanan tüm vatandaşlara teşekkür ediyoruz. Merkezefendi ilçesinin ismini aldığı şahsiyet bakımından somut bir simgeye dayanması ötesinde soyut anlamları olan sağlık, mutluluk, kardeşliği simgeleyen bir logo seçildi” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Haziran 2021 Çarşamba 15 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
17 Haziran 2021 Perşembe 16 31Çok Bulutlu
18 Haziran 2021 Cuma 18 32Parçalı Bulutlu
19 Haziran 2021 Cumartesi 18 33Mevzi Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2021 Pazar 19 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı