REKLAMI GEÇ

İYİ Parti Merkezefendi Adayı Fatih Coşkun’dan ekonomiye can verecek proje: Süs bitkisi üretimi

İYİ Parti Merkezefendi Adayı Fatih Coşkun’dan ekonomiye can verecek proje: Süs bitkisi üretimi

Etkili ve insana dokunan projeleriyle Merkezefendililerin gönlünde yer eden İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’dan yine etkili bir proje geldi. Merkezefendi’de süs bitkileri üretim sahası kurulacak. 500 aileye iş sahası oluşacak, ilçeye yıllık 500 milyon TL katma değer sağlanacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2024 Pazar, 15:34

İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’dan yine ilçeye ve insana dokunan bir proje geldi. Bu proje ile İlçenin uygun iklime sahip Aşağışamlı bölgesi süs bitkisi üretim alanına dönüşecek. Belediye desteğiyle kurulacak fidan üretim sahası ve seralar ilçeyi çiçek cennetine çevirecek.

500 AİLEYE İŞ İMKANI
Coşkun, projesinin detaylarını şöyle paylaştı:

“Ege Bölgesinin en büyük üretim ve istihdam merkezinden biri olacak fidanlık ve çiçek serasını kuracağız. İlk etapta 50 bin metrekare alanda kuracağımız sera 500 ailemize iş alanı sağlayacak. Bu da 500 milyon TL’lik bir katma değeri Merkezefendi’mize kazandıracak” dedi.

BACASIZ FABRİKA
Üretim merkezinin ülkenin her yerine satış yapabileceğini belirten Coşkun, “Kamu ve özel sektör işbirliği ile hem kentimizin ihtiyacını karşılayacağız. Hem de ülkemizin her yerine satış yapacağız. Bu bacasız fabrikamız ile çevre dostu yatırım ile onca beldeyi güzelleştireceğiz ve Tüm Türkiye’ye örnek olacak iş modelini birlikte geliştireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu