REKLAMI GEÇ

İyi Partililerden Fatih Coşkun’a tam destek

İyi Partililerden Fatih Coşkun’a tam destek

İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’a, tabanın desteği her geçen gün artıyor. Belediye Başkan Yardımcılığı görevi süresince Merkezefendi’de vatandaşa dokunan bir hizmet anlayışı ile çalışan İYİ Parti Adayı Coşkun, seçim çalışmalarının meyvesini almaya başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mart 2024 Cumartesi, 13:14

2019 seçimlerinde Millet İttifakı ile seçim zaferi yaşayan ve 5 yıl boyunca Merkezefendi’ye Belediye Başkan Yardımcısı olarak hizmet veren İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’a destek artıyor. Hem teşkilat içinde hem de Merkezefendi sakinleri tarafından ağır başlı, samimi ve dürüst kişiliğiyle beğenilen siyasetçi Fatih Coşkun, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

PARTİLİLER SAHİP ÇIKTI
Denizli’de önemli bir oy oranına sahip İYİ Parti’yi Merkezefendi’de temsil eden Fatih Coşkun, partililerin yoğun desteğini alıyor. Tabandaki desteği her geçen gün artan Coşkun, sokakta karşılık bulmaya başladı. Vatandaşlar, Fatih Coşkun için, “Bize zorla diretilen seçenekleri değil gönlümüzden geçeni destekleyeceğiz. O yüzden oyumuz Fatih Coşkun’a” diye konuşuyor.

DAVAMIZ İÇİN MERKEZEFENDİ İÇİN YOLA ÇIKTIK
“Şuncular ve buncuların arasına sıkıştırılmaya çalışılan ülke siyasetinde İYİ’lerin kendilerini evinde hissedecekleri bir dava bizimkisi. Bu dava için, Merkezefendi’ye hizmet etmek için yola çıktık” diye konuşan Fatih Coşkun, 31 Mart’a doğru uzanan bu kutlu yürüyüşte milletin ve teşkilatın ilgi ve gedsetğinden son derece memnun olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu