REKLAMI GEÇ

Kaybolan kağıt toplayıcısı için seferberlik başlatıldı

Kaybolan kağıt toplayıcısı için seferberlik başlatıldı

Denizli’de 4 gündür haber alınamayan 75 yaşındaki kağıt toplayıcısı için polis, kısa mesaj yoluyla vatandaşları uyardı. Yakınları ve polis tarafından her yerde aranan kağıt toplayıcısını görenlerin 155’i aramaları istendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Şubat 2020 Pazartesi, 19:22

Denizli’de kağıt toplayarak geçimini sağlayan 75 yaşındaki Muharrem Bakan, 14 Şubat günü Sümer Mahallesi’ndeki bir kağıt firmasına kağıt teslim ettikten sonra evine geri dönmedi. Merkezefendi’nin Muratdede Mahallesi’nde yaşayan ailesi Bakan’ı aramaya başladı. Son gittiği yerleri ve gidebileceği yerleri kontrol eden aile, polisten yardım istedi.

Kayıp ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, kent genelinde kağıt toplayıcısı Bakan’ı bulmak için çalışma başlattı. Bakan’ın son görüldüğü yerdeki kameraları inceleyen ekipler, gidebileceği yerleri kontrol ediyor. Vatandaşlara kısa mesajla kayıp Bakan’ın bilgilerini ve fotoğrafını gönderen polis, bakanın görünmesi durumunda 155’in aranmasını ya da en yakın polis merkezine bilgi verilmesi istedi.

EMNİYET KISA MESAJLA YARDIM İSTEDİ
Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı tarafından resmi sitede Bakan’ın fotoğrafıyla paylaşılan duyuru ve gönderilen kısa mesajda, “1.65 boy, 55 kilogram ağırlığında, beyaz tenli, beyaz saçlı. 14 Şubat tarihinde Denizli ilimizden kayıptır. Görenlerin 155 polis hattına veya en yakın polis birimine bilgi vermeleri rica olunur” denildi.

Bugün saat 16.00 sıralarında Bakan’ın Yenişafak Mahallesi’nde görüldüğü ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, mahalleyi didik didik aradı ancak Bakan’a ulaşamadı. Bakan, polis ve yakınları tarafından her yerde aranıyor.

Öte yandan Denizli Haber’e e konuşan Muharrem Bakan’ın oğlu Adem Bakan, kamere kayıtlarını incelemeyi sürdürdüklerini ve babasının en son 14 Şubat günü saat 17.30 sıralarında 2. Sanayi Sitesi’nde görüldüğünü aktardı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Haziran 2024 Çarşamba 24 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 25 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak