REKLAMI GEÇ

Kaymakam AK Parti’ye oy istedi

Kaymakam AK Parti’ye oy istedi

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye oy istedi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, daire müdürleri ve muhtarların da katıldığı “İlçe sorunlarını görüşmek” amacıyla düzenlenen toplantıya Kaymakam Görücü’nün konuşması damga vurdu. Denizli’nin Bakanlar Kurulu’nda güçlü bir yeri olduğunu belirten Görücü, “7 Haziran’da büyük bir seçim var. Denizli güçlü olsun diyorsanız, güçlü olana da yardım etmek lazım” dedi.

Büşra Kuru / DENİZLİHABER / 12 Mart 2015 Perşembe, 11:35

Merkezefendi İlçesi’nin sorunlarını konuşmak için Anemon Otel’de geniş kapsamlı bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Serhat Özşahin, İlçe Jandarma Komutanı Neşet Koca, kamu kurumlarının müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

ic-1

“GÜÇLÜ OLANA YARDIM ETMEK LAZIM!”
Toplantının gündemi ilçe sorunları olsa da asıl gündemin 7 Haziran seçimleri olduğu Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü’nün konuşmasıyla ortaya çıktı. Görücü, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerin önemli olduğunu belirterek, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Denizli’nin Bakanlar Kurulu’nda güçlü bir yeri olduğunu söyledi. Parti ismi kullanmadan AK Parti’ye oy isteyen Görücü, “Bu sene de Denizli güçlü olsun diyorsanız, güçlü olana yardım etmek lazım” dedi. Görücü’nün açıklamaları muhtarlara mesaj olarak değerlendirildi.

ic-2Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da, seçimlerde Denizli’nin menfaatine bir sonuç çıkması gerektiğini söyledi. Zeybekci’nin bakanlığının devam etmesi gerektiğine işaret eden Subaşıoğlu, “Farklı siyasi görüşlerde olsak da bu seçimde Denizli’nin çıkarları için aynı çatı altında buluşmamız gerekiyor. 7 Haziran’da Bakanlar Kurulu’nda daha güçlü oturmak istiyorsak, bu seçimde destek vermemiz gerekiyor” dedi.

Toplantı açış konuşmalarının ardından basına kapalı olarak devam etti.

anons-2

 

Yorumlar

vatandaş osman   -  Bağlantı 13 Mart 2015, 10:49

güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum.ama sayın kaymakam beyin makamına yakıştıramadım.

cemal   -  Bağlantı 13 Mart 2015, 09:21

bu memlekette kım olursa olsun bir devletin en yuksek makamını mesgul eden kaymakam vali imam ögretmen bunu yaparsa halkı kın nefrete iterr herkes aklını basına alsın artık yeter 2 ci bir türkıye yok

samimi zat   -  Bağlantı 13 Mart 2015, 01:02

kaymakamları da halk seçmeli

hakan   -  Bağlantı 12 Mart 2015, 18:07

kaymakamın bunu söylemesi çok yanlış.subaşıoğlu ise neden ak parti demiyor da,bakanlar kurulu diyerek zeybekçiye oy istiyor.bakanı arkama aldım dediği doğru mu acaba?osman zolanla aralarının açık olduğu doğru mudur?bakan gidecek merak etme subasıoglu

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 40Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 26 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 27 42Sıcak