REKLAMI GEÇ

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Ülkücü Şehit Kavcar’ı unutmadı

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Ülkücü Şehit Kavcar’ı unutmadı

Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmaları sırasında anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Başer’in programına özellikle almak istediği ziyareti, Denizli’nin ülkücü şehidi Osman Kavcar’ın baba ocağına gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Şubat 2024 Pazartesi, 19:05

Merkezefendi’de adaylığının ilk gününden bu yana çalışmaları kamuoyu tarafından yakından takip edilen Cumhur İttifakı’nın Adayı Ekrem Başer, önceki akşam önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Başer’in, seçim programı hazırlanırken öncelikli olarak programa alınmasını istediği o önemli ziyaretin adresi Osman Kavcar’ın baba ocağıydı.

80 ÖNCESİ SOKAKTA VURULMUŞTU
Denizli’de 80 Darbesi öncesi ülkücü hareketin efsanevi isimlerinden biri olarak gösterilen ve 22 Ağustos 1979’da yasa dışı sol örgüt üyeleri tarafından katledilen Kavcar’ın babası Ramazan Kavcar’ı evinde ziyaret eden ve akrabalarıyla görüşen Başer, ziyaretin Merkezefendi için çıktığı bu kutlu yolculukta kendisi için son derece önemli olduğunun altını çizdi.

HELALLİK İSTEDİ
Türkiye’nin bugünlerinin Osman Kavcar gibi nice vatan sevdalısı genç yüreklerin canlarına borçlu olunduğuna da vurgu yapan AK Partili Başer, baba Ramazan Kavcar’ın elini öperek, millete hizmet ve vatan sevdası adına çıktığı yolculuk için hellallik ve dua istedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kavcar’ın ismini 2010 yılında ailesinin evinin olduğu Fesleğen Mahallesi’ndeki sokağa ismini vermişti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu