Engelsiz Yaşam Akademisi’nde yeni yıl eğlencesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde yeni yıl eğlencesi

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde yeni yıl eğlencesi

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel öğrenciler ve aileleri yılbaşı eğlencesinde bir araya geldi. Engelli öğrenciler, gönüllerince eğlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Aralık 2019 Pazartesi, 18:52

Eğlenceye Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel öğrenciler ve aileleri katıldı.

Gerçekleştirilen eğlencede özel öğrenciler şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi. Yılbaşı eğlencesinde öğrenciler ve Başkan Doğan pasta keserek yeni yıla merhaba dedi.

Yeni dönemde Engelsiz Yaşam Akademisi ile ilgili birçok projenin olduğunu söyleyen Başkan Doğan, “Hepinizin yeni yılını kutluyorum. Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl olsun istiyoruz. Sadece kendimiz için değil ülkemiz için de savaşsız, barış dolu bir yıl olsun. Bugün burada sevgili ailelerimizle birlikte yeni yılı kutlamak istedik. İlerleyen aylarda çocuklarımızla ve gençlerimizle birlikte farklı etkinliklerimiz olacak. Sizin ilginiz bizim için çok değerli. Bize de bir şevk veriyor, bir güç veriyor. Çocuklarımızın geleceği için yeni dönemde Engelsiz Yaşam Akademimizle ilgili daha da güzel projelerimiz olacak. Kendimizi daha çok geliştirmek istiyoruz” diye konuştu.

Engelsiz Yaşam Akademisi’nin kendisi için yerinin farklı olduğun belirten Başkan Doğan, “Burası için var gücümüzle çalışacağız. Sosyal aktivitelerimizin yanı sıra çocuklarımızı hayata da alıştırmak, adapte etmek istiyoruz. Ülkemizin koşulları engelli bireylerin yaşaması için hala uygun değil. Bu anlamda biraz geriyiz. Merkezefendi’de engeliler için yaptığımız yollarla, parklarla, farklı bakım üniteleriyle sizlere destek olmak istiyoruz. 3 Aralık’ta Engelsiz Yaşam Parkımızı açtık. Bu tip parklarımızı çeşitli mahallelerde de açmayı düşünüyoruz. Çocuklarımızın mutluluğu bizim için çok önemli. Yeni yılınız kutlu, tüm dilekleriniz gerçek olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Eylül 2021 Çarşamba 18 29Parçalı Bulutlu
23 Eylül 2021 Perşembe 16 23Sağanak Yağışlı
24 Eylül 2021 Cuma 10 26Az Bulutlu
25 Eylül 2021 Cumartesi 12 29Az Bulutlu
26 Eylül 2021 Pazar 14 31Az Bulutlu