Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim başladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim başladı

Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim başladı

Sevindik Mahallesinde, Merkezefendi Belediyesi ile hayırsever ortaklığıyla yapılan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim-öğretim başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2021 Perşembe, 11:23

İnşaatı kısa sürede tamamlanan Sevindik Mahallesi’ndeki eğitim kurumunu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hayırsever Nuran Uzunoğlu ve Sadık Uzunoğlu ile birlikte ziyaret etti.

Miniklerle keyifli anlar geçiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve hayırseverler öğrencilerle birlikte açılış pastasını kestiler. Başkan Doğan, eğitim-öğretim hayatlarında minik öğrencilere başarılar diledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Her şey çocuklarımızın güzel geleceği için. Sevindik Mahallemizdeki kreşimiz açıldı. Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim ve öğretim faaliyetlerimiz başladı. Hayırseverlerimiz Sadık Uzunoğlu ve Nuran Uzunoğlu ile birlikte, kreşimizin minik öğrencilerini ziyaret ettik. Merkezefendimizde sağlıkta ve eğitimde her çocuk eşit hakka sahip olsun diye çalışıyoruz. Bu kreşlerimizdeki amacımız çocuklarımızı çağdaş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanını, bayrağını ve milletini seven çocuklar yetiştirmek ve annelerin işini kolaylaştırmak. Eğitimi ve kadın istihdamını desteklemeye yönelik kreş projelerimizin devamı gelecek. Merkezefendimiz için, Merkezefendili çocuklarımız için çalışmaya tüm hızımızla devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Haziran 2021 Salı 16 27Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
16 Haziran 2021 Çarşamba 15 28Parçalı Bulutlu
17 Haziran 2021 Perşembe 18 32Parçalı Bulutlu
18 Haziran 2021 Cuma 19 34Parçalı Bulutlu
19 Haziran 2021 Cumartesi 18 33Gökgürültülü Sağanak Yağışlı