Merkezefendi Belediyesi’nden çocuklara özel etkinlik - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi Belediyesi’nden çocuklara özel etkinlik

Merkezefendi Belediyesi’nden çocuklara özel etkinlik

Merkezefendi Belediyesi, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel, çocuklar için bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Tiyatro, konser ve atölye çalışmalarının yer alacağı etkinlik, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Kasım 2021 Çarşamba, 13:21

Merkezefendi Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) işbirliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel, çocuklar için ücretsiz etkinlikler düzenlenecek.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde 20 Kasım Cumartesi ve 21 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinlikler çerçevesinde tiyatro, konser, el baskısı boya çalışması, ritim, oyun hamuru atölyeleri, masal anlatımı ve çeşitli çocuk aktiviteleri yapılacak.

20 Kasım Cumartesi saat 13.00, 14.15 ve 15.30’da Pinokyo, 21 Kasım Pazar günü ise saat 13.00, 14.15 ve 15.30’da Temel Reis tiyatro oyunları çocuklar için sahnelenecek.

Çocuk tiyatrosu oyunlarının yoğun ilgi gördüğünü belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizde yaşayan yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda salonlarımızda sergiden seminere, tiyatrodan konsere birçok alanda faaliyet ve etkinlik düzenliyoruz. Bu etkinliklerimize hemşehrilerimiz her zaman büyük bir ilgi gösterdi, göstermeye de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz ‘Çocuk Tiyatrosu Günleri’ etkinliğindeki oyunlarımız çocuklarımız tarafından keyifle izlendi ve beğenildi. Bu noktada 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel, çocuklarımız için etkinlikler düzenliyoruz. Çocuk tiyatrosu oyunlarımız devam ediyor. Tüm çocuklarımızı keyifli, eğlenceli vakit geçirmeleri adına oyunlarımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
5 Aralık 2021 Pazar 10 18Sağanak Yağışlı
6 Aralık 2021 Pazartesi 9 18Sağanak Yağışlı
7 Aralık 2021 Salı 10 17Sağanak Yağışlı
8 Aralık 2021 Çarşamba 7 14Sağanak Yağışlı
9 Aralık 2021 Perşembe 4 15Parçalı Bulutlu