Merkezefendi‘de yabancı dil kursları başladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi‘de yabancı dil kursları başladı

Merkezefendi‘de yabancı dil kursları başladı

Merkezefendi Belediyesi’nin ücretsiz İngilizce ve Almanca kursları başladı. Belediye Başkanı Şeniz doğan ilk derste kursiyerleri ziyaret etti ve başarı diledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Temmuz 2019 Salı, 13:14

Merkezefendi Belediyesi Yaz dönemi ücretsiz yabancı dil kursları başladı. Merkez Kütüphanede’ki İngilizce ve Almanca Dil Kursları yoğun ilgi gördü. Belediye Başkanı Şeniz Doğan kursların ilk gününde kursiyerleri ziyaret etti ve başarı diledi. Kursiyerler haftada 4 gün 5’er saat A1 düzeyinde eğitim görecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kursiyerleri ziyaretinde “Açmış olduğumuz kurslar sizlere umarım faydalı olur. Yabancı dil çok önemli. Merkezefendi Belediyesi olarak eğitimin her alanında göstermiş olduğumuz hassasiyeti, dil eğitiminde de göstermek istiyoruz. Özellikle gençlerimizin üniversiteden mezun olduktan sonra sadece diploma yetersiz kalıyor. Bu anlamda sizlere dokunabilirsek, faydamız olursa biz de çok mutlu oluruz. Bu kurslarımız devam edecek. Sizlerden gelen talepleri, projeleri değerlendireceğiz. Merkezefendi ’de yaşayan her bireyimizin eğitim alanında da talebini karşılamaya, elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sizlere başarıları diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
12 Temmuz 2020 Pazar 24 39Sıcak
13 Temmuz 2020 Pazartesi 23 37Sıcak
14 Temmuz 2020 Salı 22 37Sıcak
15 Temmuz 2020 Çarşamba 23 39Sıcak
16 Temmuz 2020 Perşembe 23 36Sıcak