Merkezefendi'de 30 Ağustos Zafer Bayramı hazırlığı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’de 30 Ağustos Zafer Bayramı hazırlığı

Merkezefendi’de 30 Ağustos Zafer Bayramı hazırlığı

Merkezefendi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için hazırlıklarını sürdürüyor. Ekipler, ilçe sınırları içerisindeki sokakları, Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle süslüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ağustos 2020 Perşembe, 14:12

Merkezefendi Belediyesi, yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlıklarını yoğunlaştırdı. İlçe geneli Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile donatılırken, 30 Ağustos Pazar günü Bando Takımı, mahallelerde marşlar ve şarkılar eşliğinde Merkezefendililere bayram coşkusunu yaşatacak.

Aynı gün saat 20.00’de Merkezefendi Müzik Topluluğu’nun Merkezefendi Kültür Merkezi’nde seyircisiz vereceği konser, Merkezefendi TV ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Konser yaklaşık iki saat sürecek.

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’ konulu resim yarışmasının ve Pandemi nedeniyle ertelenen ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ konulu resim yarışmasının ödül töreni de 28 Ağustos Cuma günü (Yarın) saat 17.00’de düzenlenecek. Resimler bir hafta süreyle Merkezefendi Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

ZAFERİN EZGİLERİ KONSERİ
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlamak için hazırlandıklarını söyledi. Doğan, “Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı, Türk milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır. Bu büyük zaferin 98.yıldönümünü ilçemizde büyük bir coşkuyla kutlamak için hazırlanıyoruz. İlk önce bando takımımız, belirlenen mahallelerde hemşerilerimize marşlar ve şarkılarla bayram coşkusunu yaşatacak, sonra Merkezefendi Müzik Topluluğu canlı yayında konser verecek. Pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz ile hemşerilerimiz bayram coşkusunu yaşayacak” dedi.

Yorumlar

soru yorum   -  Bağlantı 27 Ağustos 2020, 16:19

Eşsiz Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün anısını yaşatan belediyemizi tebrik ediyorum.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Eylül 2020 Cumartesi 21 32Parçalı Bulutlu
20 Eylül 2020 Pazar 19 30Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Eylül 2020 Pazartesi 19 31Parçalı Bulutlu
22 Eylül 2020 Salı 20 32Az Bulutlu
23 Eylül 2020 Çarşamba 21 33Parçalı Bulutlu