Merkezefendi’de asansör kontrol protokolü imzalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’de asansör kontrol protokolü imzalandı

Merkezefendi’de asansör kontrol protokolü imzalandı

Merkezefendi Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi arasında asansör periyodik kontrol protokolü imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Kasım 2020 Salı, 13:47

Asansör Periyodik kontrol yönetmeliği gereğince Mekezefendi Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’yle 4 yıllık protokole imza atıldı.

Geçmiş dönemlerde özel bir şirketin yaptığı asansör periyodik kontrolleri, imzalanan protokol ile eskiden olduğu gibi yine Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’ne yetki verildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Makine Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk arasında imzalanan 4 yıllık periyodik bakım protokolü 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ile imzalanan periyodik kontrol protokolün çok önemli olduğunu söyledi. Başkan Doğan, “Protokolümüz 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli. 4 yıl boyunca ilçe sınırları içerisinde bulunan asansörlerin periyodik kontrollerini Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ile ortak çalışmalarla gerçekleştireceğiz. İlçe sınırları içerisinde vatandaşlarımızın güvenliği açısından tüm asansörler denetlenecek” dedi.

BAŞKAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR EDERİZ
Makine Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, 3 yıl aradan sonra asansör periyodik kontrolünün tekrar odaları tarafından gerçekleştirilecek olmasından mutlu olduklarını belirtti.

Prof. Dr. Öztürk, “2012 yılında resmi olarak odamızca yapılmaya başlanan, 2017-2020 yılları arasında özel bir muayene kuruluşu tarafından gerçekleştirilen asansör periyodik kontrolleri 3 yıl aradan sonra tekrar odamız tarafından yapılacaktır. Bu çerçevede odamıza güvenen, işi ehline teslim eden Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Şeniz Doğan’a teşekkür ederim. ‘Halkçı belediyecilik’ anlayışına paralel olarak ‘Halk için Mühendislik’ hizmetlerini yerine getiren Odamız arasındaki teknik işbirliği ve dayanışma her zaman devam edecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Kasım 2020 Pazartesi 5 17Parçalı Bulutlu
24 Kasım 2020 Salı 5 16Parçalı Bulutlu
25 Kasım 2020 Çarşamba 6 13Parçalı Bulutlu
26 Kasım 2020 Perşembe 5 14Az Bulutlu
27 Kasım 2020 Cuma 5 14Parçalı Bulutlu