Merkezefendi’de festival coşkusu sürüyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’de festival coşkusu sürüyor

Merkezefendi’de festival coşkusu sürüyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali devam ediyor. Festivalin ikinci gününde ilk olarak Sahra sahne alarak birbirinden güzel şarkıları Denizlili sanatseverlere söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ağustos 2021 Pazar, 11:07

Sahra’dan sonra sahneye çıkan Denizlili grup DEM de Gençlik Festivali’ne söyledikleri yabancı şarkılar ile renk kattı.

Festivalin son kısmında Denizlili pop-rock grubu Vera sahne aldı ve en çok dinlenilen şarkılarını Denizlili sanatseverler için seslendirdi.

Festival coşkusunu yaşayan Merkezefendili ve Denizlililer festival boyunca doyasıya eğlendi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, festivalde kendilerini yalnız bırakmayan ve festival coşkusunu doyasıya yaşayan sanatseverlere teşekkür etti.

Gençlik Festivali’ni geleneksel hale getireceklerini belirten Başkan Doğan, “Hemşehrilerimizi sevilen sanatçılarla buluşturmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren birbirinden değerli sanatçılarımızı ilçemizde ağırladık. Artık Merkezefendi’de Gençlik Festivalleri olacak. Merkezefendi sanatın ve kültürün merkezi olacak. Merkezefendi Belediyesi olarak çocuklarımıza ve gençlerimize birçok branşta kurslar veriyoruz. Merkezefendi’de geleceğin sanatçıları yetişiyor. Sahneye çıkan ve festival coşkusunu bizlere yaşatan değerli müzik gruplarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik Festivali’nin son gününde (29 Ağustos Pazar) saat 20.00’de Rollback, saat 21.00’de Umut Kaya ve saat 22.00’de Aydilge sahne alacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Eylül 2021 Pazartesi 20 36Sıcak
21 Eylül 2021 Salı 20 35Sıcak
22 Eylül 2021 Çarşamba 19 30Parçalı Bulutlu
23 Eylül 2021 Perşembe 16 25Parçalı Bulutlu
24 Eylül 2021 Cuma 12 29Az Bulutlu