Merkezefendi’de online enstrümen eğitimi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’de online enstrümen eğitimi

Merkezefendi’de online enstrümen eğitimi

Merkezefendi Belediyesi, sosyal faaliyetlerine Pandemi döneminde de devam ediyor. Pandemi tedbirleri doğrultusunda ara verilen enstrüman kursları online olarak sürdürülüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Aralık 2020 Cumartesi, 11:19

300 kursiyer perküsyon, piyano, gitar, çello, bateri, bağlama ve keman branşlarında uzaktan eğitim alıyor. 9 eğitmen tarafından haftanın beş günü birebir ders alan öğrenciler, takıldıkları konularda da eğitmenlerine istedikleri zaman danışabiliyorlar. Enstrüman kurslarının yanı sıra tiyatro kursu da online olarak devam ediyor.

Öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamaları adına online olarak kurslara devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, her şeyin temelinde eğitim olduğunu söyledi.

Başkan Doğan, “Yaşanan pandemi sürecinde belirtilen tedbirler doğrultusunda kurslarımıza ara vermiştik. Bu süreçte öğrencilerimizi mağdur etmemek, onların eğitimlerinden geri kalmamaları ve evlerinde verimli vakit geçirmeleri için kurslarımızı uzaktan eğitim olarak sürdürüyoruz. Her şeyin temelinde eğitim var. Öğrenci ve velilerimizin destekleri ve eğitmenlerimizin gayreti ile bu süreci en iyi ve en faydalı şekilde değerlendireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Ocak 2021 Salı -4 5Parçalı Bulutlu
20 Ocak 2021 Çarşamba -5 6Parçalı Bulutlu
21 Ocak 2021 Perşembe 0 11Parçalı Bulutlu
22 Ocak 2021 Cuma 3 12Parçalı Bulutlu
23 Ocak 2021 Cumartesi 4 14Parçalı Bulutlu