Merkezefendi’den 30 Ağustos Zafer Bayramı resim ve şiir yarışması - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’den 30 Ağustos Zafer Bayramı resim ve şiir yarışması

Merkezefendi’den 30 Ağustos Zafer Bayramı resim ve şiir yarışması

Merkezefendi Belediyesi çocukların ve gençlerin kültüre, sanata ve edebiyata olan ilgilerini arttırmak için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Ağustos 2021 Pazartesi, 15:19

Bu kapsamda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında resim ve şiir yarışması düzenlenecek. Yarışmalar için başvurular, 10 Ağustos Salı günü başlayıp 24 Ağustos Salı günü sona erecek. 6-9 Yaş, 10-13 Yaş ve 14-17 Yaş olmak üzere üç kategorinin bulunduğu yarışmada her yaş grubundaki en başarılı üç katılımcıya bisiklet hediye edilecek. Merkezefendi sınırları içerisinde ikamet eden çocuk ve gençler başvurularını www.merkezefendi.bel.tr üzerinden indirilebilen formla birlikte Merkezefendi Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne veya Merkezefendi Kültür Merkezi’ne şahsen yapacaktır.

6 ile 17 yaş arasındaki tüm Merkezefendili çocukları ve gençleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Resim Ve Şiir Yarışması’na katılmaya davet eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kültürel faaliyetlerimize devam ediyoruz. İlçemizi kültürün ve sanatın merkezi yapmak, çocuklarımızın ve gençlerimizin kültür, sanat ve edebiyat ile buluşmasını hedefliyoruz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde başlatılan kurtuluş mücadelesinde büyük bir zafere ulaştığımız 30 Ağustos Zafer Bayramımıza özel resim ve şiir yarışması düzenliyoruz. Çocuklarımızın milli duygular ile kâğıda dökecekleri resim ve şiirler bizler için çok değerli. Onların gözünden, bu zaferin büyüklüğünü tekrardan görmek istiyoruz. Tüm Merkezefendili çocuklarımızın ve gençlerimizin değerli eserlerini bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Eylül 2021 Cumartesi 18 35Az Bulutlu
19 Eylül 2021 Pazar 20 34Parçalı Bulutlu
20 Eylül 2021 Pazartesi 20 35Parçalı Bulutlu
21 Eylül 2021 Salı 21 36Parçalı Bulutlu
22 Eylül 2021 Çarşamba 20 32Az Bulutlu