Merkezefendi’den Gerzele’de kaldırım atağı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’den Gerzele’de kaldırım atağı

Merkezefendi’den Gerzele’de kaldırım atağı

Merkezefendi Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları Gerzele Mahallesi’nde sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede kilit parke taşı ve bordür döşeyerek mahalleye yeni kaldırımlar kazandırıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Şubat 2016 Pazartesi, 14:49

Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Gerzele Mahallesi’nde kilit parke ve kaldırım taşı çalışmalarında sona gelindi.

Mevsimsel şartların çalışma olanağı vermesi ile ilçenin tüm mahallelerinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarının sürdüreceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Vatandaşlarımızın yazın tozdan, kışın da çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, kaldırım ve yol çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz. Daha önce tüm mahallerde programımıza aldığımız hizmetlerimiz sürerken, Gerzele Mahallemize yeni kaldırımlar kazandırıyoruz. Başlattığımız çalışmalar çerçevesinde, kaldırım düzenlemeleri ile cadde ve sokaklar yepyeni bir görünüme kavuştu. Hedefimiz temiz ve daha yaşanılabilir bir kent inşa etmek” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, Gerzele mahallesinde başlatmış olduğu çalışmaları tamamladığında 7 bin 600 metrekare kilit parke taşı, 5 bin 800 metre uzunluğunda bordür taşı döşenmiş olacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Eylül 2021 Pazartesi 20 36Sıcak
21 Eylül 2021 Salı 20 35Sıcak
22 Eylül 2021 Çarşamba 19 30Parçalı Bulutlu
23 Eylül 2021 Perşembe 16 25Parçalı Bulutlu
24 Eylül 2021 Cuma 12 29Az Bulutlu