Merkezefendili miniklerden yaşlılara ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendili miniklerden yaşlılara ziyaret

Merkezefendili miniklerden yaşlılara ziyaret

Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakımevi’nde eğitim alan minikler, ‘18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ dolayısıyla Merkezefendi Belediyesi Alzheimer Yaşam Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Mart 2022 Cuma, 17:25

1200 Evler İlkokulu anasınıfı öğrencileri de 1200 Evler Mahallesi Aktif Yaş Alma Merkezi’ndeki büyüklere ziyarette bulundu.

Minikler, büyükleriyle birlikte oyunlar oynadı, şarkılar söyledi, sohbet edip grup etkinlikleri gerçekleştirdi.

Etkinlik sonunda minikler ve büyükler birbirlerine hediyeler verdi. Büyükler bu özel günlerinde kendilerini unutmayan minik öğrencilere teşekkür ettiler.

Yaşlılara karşı duyarlılık ve farkındalığı artırmak istediklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sevindik Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakımevi ile 1200 Evler İlkokulu anasınıfında eğitim gören öğrencilerimiz ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ dolayısıyla büyüklerine ziyaret gerçekleştirdiler. Hem çocuklarımızın hem de büyüklerimizin merkezlerimizde birlikte oyunlar oynaması, eğlenmesi, sohbet etmesi gerçekten bizler için de onlar için çok değerli. Kuşaklar arası etkileşim ve iletişim anlamında güzel ve anlamlı bir etkinlik oldu. Büyüklerimize karşı farkındalık ve duyarlılığı yükseltmek için bizler de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Merkezefendi’de 7’den 70’e tüm hemşehrilerimiz için çalışıyoruz. Bu anlamlı ziyareti gerçekleştiren miniklerimizin gözlerinden, büyüklerimizin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Mayıs 2022 Salı 17 32Parçalı Bulutlu
25 Mayıs 2022 Çarşamba 18 33Parçalı Bulutlu
26 Mayıs 2022 Perşembe 20 34Parçalı Bulutlu
27 Mayıs 2022 Cuma 20 34Parçalı Bulutlu
28 Mayıs 2022 Cumartesi 20 36Parçalı Bulutlu