REKLAMI GEÇ

Merkezefendili öğrencilere Başer’den kırtasiye desteği

Merkezefendili öğrencilere Başer’den kırtasiye desteği

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den öğrencileri sevindirecek bir haber daha geldi. Başer döneminde ihtiyaç sahibi öğrencilere içinde her türlü kırtasiye ihtiyacının olduğu ücretsiz paketler dağıtılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2024 Pazar, 11:35

Hayata dokunan ve çözüm odaklı projelerini açıklayarak Merkezefendi Belediye Başkanlığı yarışı için çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den, öğrencileri sevindirecek ve mutlu edecek bir proje açıklaması daha geldi. Başer, kendi belediye başkanlığı döneminde ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye desteği sağlayarak ailelerin ekonomilerine destek olmayı amaçlıyor. Bu proje ile her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz kırtasiye paketleri dağıtılacak.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ
Başer’in açıkladığı projeye göre ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için paketleri içinde defter, kalem, silgi, cetvel, yapıştırıcı gibi çok sayıda kırtasiye malzemesi bulunacak. Bu projenin öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak ve ekonomik darlıkta bulunan ailelerin yükünü biraz olsun hafifletmek amacıyla gerçekleşeceğini belirten Başer, “Proje kapsamındaki kırtasiye desteğimiz her yıl öğrencilerle ücretsiz olarak buluşacak. Onlar bizlerin geleceği. Çocuklarımızın aileleri ve ülkeleri için iyi birer birey olabilmeleri adına eğitim hayatlarında hep yanlarında olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu