Merkezefendi’nin psikolojik danışma merkezi yoğun başvuru ile karşılaştı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’nin psikolojik danışma merkezi yoğun başvuru ile karşılaştı

Merkezefendi’nin psikolojik danışma merkezi yoğun başvuru ile karşılaştı

Merkezefendi Belediyesi’nin ücretsiz olarak hukuk ve psikoloji desteği verdiği Aile Rehberlik Merkezi, açıldığı ay kapasitesinin 3’te birini doldurdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Eylül 2020 Perşembe, 12:11

Özellikle kadınlara ve çocuklara hukuksal ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren merkez, haftanın 5 günü 7 saat hizmet veriyor.
Her yaş grubundan vatandaşın büyük ilgi gösterdiği merkezde, özellikle çocuk gelişimi, aile içi düzen, iletişimsizlik ve geçimsizlik, üniversite ve iş kaygısı, Covid-19 korkusu, hukuki işlemlerde bilgilenme gibi konularda destek veriliyor.
Başvuru yaparak kayıt oluşturan vatandaşlar ayda bir kez seansa gelerek 45 dakika bu hizmetten yararlanabiliyor.
Randevu sistemi ile çalışan Aile Rehberlik Merkezi’nden hukuksal ve psikolojik destek almak isteyen Merkezefendililer, http://merkezefendi.bel.tr/aile-rehberlik-merkezi/ adresinden veya 444 8 662 numaralı hattan kayıt oluşturarak randevu almaları gerekiyor.

‘DOĞAN: MUTLU TOPLUM İÇİN’
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Mutlu çocuk, mutlu anne-baba, mutlu aile demektir. Bizler de huzurlu bir ilçe inşa etmek için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şiddet gören, hor görülen kadınlarımızın, şiddet gören, istismara uğrayan çocuklarımızın, engelli kardeşlerimizin, üniversite ve iş kaygısı yaşayan gençlerimizin ve tüm hemşerilerimize hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Eylül 2020 Cuma 20 35Sıcak
19 Eylül 2020 Cumartesi 20 32Parçalı Bulutlu
20 Eylül 2020 Pazar 19 30Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Eylül 2020 Pazartesi 18 32Parçalı Bulutlu
22 Eylül 2020 Salı 18 33Parçalı Bulutlu