REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’nin yatırımlarını incelediler

Merkezefendi’nin yatırımlarını incelediler

Ak Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör ve yönetimi, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte Merkezefendi Belediyesinin yaptığı çalışmaları incelediler.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Ekim 2016 Pazar, 11:32

İncelemenin arıdndan bir değerlendirme yapan Güngör, AK Parti için belediyeciliğin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da başlattığı bir hizmet aşkı olduğunu söyledi. Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’nun 2014 yılında başladığı görevinde verilen vaadler tek tek yerine getirilerek devam ettiğini dile getiren Güngör, Merkezefendi’nin daha da güzel olacağını söyledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise “Merkezefendi ilçemizi güzelleştirecek tüm yatırımları söz verdiğimiz şekilde tek tek yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör ve yönetimine teşekkür eden Subaşıoğlu, Belediye hizmetleri tekrar yerinde anlatma fırsatı yakaladığı için mutlu olduğunu söyledi. Subaşıoğlu, Belediyecilikte yaptıkları hizmetleri herkese yerinde anlatmak istediklerini ve bunu da ileriki günlerde gerçekleştireceklerini ifade etti

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 27 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 25 42Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak