REKLAMI GEÇ

Şampiyonluk kupasıyla Vali Atik’e ziyaret

Şampiyonluk kupasıyla Vali Atik’e ziyaret

Türkiye Basketbol Ligi’ni lider bitirip şampiyon olan ve önümüzdeki sezon Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Yönetim Kurulu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile birlikte Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2021 Perşembe, 15:56

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Türkiye Basketbol Ligi’ni şampiyon tamamlayarak Basketbol Süper Ligi’ne yükseldi.

Bu büyük başarı kentte büyük takdir kazanırken, Şampiyon Yönetim Kurulu ziyaretlerine başladı. Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, 2. Başkan Zafer Gökşin, Asbaşkan Gökhan Gökşin, yönetim kurulu üyeleri Osman Uğurlu, Levent Çaputcu, Özgür Yılmaz ile Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın katılımıyla Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Heyet ve Vali Atik, şampiyonluk kupası ile objektiflere poz verdi. Vali Atik, gelecek sezon için başarılar diledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise yaptığı sosyal medya paylaşımında “Şampiyon takımımız Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket yönetim kuruluyla birlikte Denizli Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’i ziyaret ettik. İlgi ve nezaketi için Sayın Valimize teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 27 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 25 42Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak