Subaşıoğlu esnafı ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Subaşıoğlu esnafı ziyaret etti

Subaşıoğlu esnafı ziyaret etti

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Subaşıoğlu Lozan Caddesi’nde esnafı ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mayıs 2015 Cuma, 13:35

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Lozan Caddesi’nde esnafı ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi.

denizli-merkezefendi-subasioglu-lozan-caddesi-ic
Gezi esnasında karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden ve girdiği her işyerinde sıcak bir ilgi ile karşılanan Başkan Subaşıoğlu, vatandaşlara ve esnafa bir sıkıntılarının olup olmadığını sordu.

Her fırsatta Denizli’nin farklı noktalarına giderek belediye hizmetlerini yerinde incelediğini ve vatandaşların istek ve taleplerini ilk ağızdan dinlediğini belirten Başkan Subaşıoğlu, “Sık aralıklarla gerçekleştirdiğimiz bu tür ziyaretler ile vatandaşların istek ve önerilerini bire bir dinleme imkanı buluyorum. Tüm esnafımızı ziyaret ederek sorunlarının olup olmadığını soruyoruz. Bir eksik varsa buna orada bizzat müdahale ediyoruz” dedi.

Ekip arkadaşlarıyla  sorunu belirleyip çözüm yolu bulduklarını belirten Subaşıoğlu, “Bu gün Lozan Caddesi’ndeyiz. Genel olarak vatandaşlarımızın çok fazla bir sıkıntısı olmadığını gözlemledik. İstekler ve talepler var. Onlar belirlendi ve en kısa sürede yerine getirilecek. Bu ziyaretleri çok önemsiyorum. Bizim fark edemediğimiz, göremediğimiz ihtiyaçların belirlenmesini sağlıyor. Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm esnaflarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum”  diye konuştu. 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Haziran 2021 Pazartesi 18 25
15 Haziran 2021 Salı 15 26Mevzi Sağanak Yağışlı
16 Haziran 2021 Çarşamba 15 26Parçalı Bulutlu
17 Haziran 2021 Perşembe 16 30Parçalı Bulutlu
18 Haziran 2021 Cuma 17 32Parçalı Bulutlu