Subaşıoğlu’ndan doğum günü sürprizi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Subaşıoğlu’ndan doğum günü sürprizi

Subaşıoğlu’ndan doğum günü sürprizi

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, bugüne kadar doğum gününü kutlamayan Mevlüt Erçelik’e 35 yaş sürprizi yaptı. Makamına “görüşelim” diye davet ettiği Erçelik’e doğum günü pastası kestirdi, hediyesini verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ağustos 2015 Çarşamba, 10:24

AK Parti İl Teşkilatı’nda uzun yıllar yöneticilik yapan ve geçen yıl yapılan yerel seçimde Merkezefendi Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Subaşıoğlu, o yıllarda diyalog kurduğu engelli dostlarını unutmuyor.

Parti yöneticiliği sırasında sık sık sohbet ettiği Mevlüt Erçelik’in bugüne kadar hiç doğum gününü kutlamadığını öğrenince, ona bir sürpriz hazırladı. Makamına görüşmek üzere davet ettiği Erçelik, kendisini için hazırlanan doğum günü pastasını görünce mutluluğunu ifade edecek kelimeler bulamadı.

Mumlara Başkan Subaşıoğlu ve yardımcısı Hasan Kılıç’ın eşliğinde üfleyen Mevlüt Erçelik, daha sonra kendisine ikram edilen pastanın tadına baktı. Hediye edilen gömlekle de sevinci bir kat daha arttı.

Doğum günü kutlamasını sosyal medya hesabından paylaşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Mevlüt kardeşimizin bugüne kadar hiç doğum gününün kutlanmadığını öğrenince, biz de ağabeyleri olarak üstümüze düşeni yaptık.Nice yıllara Mevlüt” diye yazdı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
13 Mayıs 2021 Perşembe 14 31Az Bulutlu
14 Mayıs 2021 Cuma 14 31Az Bulutlu
15 Mayıs 2021 Cumartesi 14 32Az Bulutlu
16 Mayıs 2021 Pazar 16 26Çok Bulutlu
17 Mayıs 2021 Pazartesi 12 25Gökgürültülü Sağanak Yağışlı