REKLAMI GEÇ

6 ayda 6 bin kursiyer

6 ayda 6 bin kursiyer

Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Ocak ayından itibaren 6 bin kursiyere ulaştı. Merkezde, el sanatlarının yanı sıra spor dalları ve işaret dili kursları da açılıyor.

Büşra Kuru / DENİZLİHABER / 17 Haziran 2014 Salı, 14:28

Denizli’nin, Büyükşehir olmasından sonra Akköy Halk Eğitim Merkezi artık Pamukkale Halk Eğitim Merkezi adı altında hizmet vermeye başladı. Pamukkale Halk Eğitim Merkezi, Pamukkale Kaymakamlık binasında hizmet veriyor.

Ocak ayından itibaren 6 bin kursiyere eğitim veren Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sezai Arıtürk, “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İhtiyaca göre kurslar açıyoruz. Birçok el sanatı dalında kurslarımız sürüyor. Ayrıca spor dalları ile ilgili kurslarımızın yanı sıra işaret dili, tiyatro, yabancı dil, enstrüman kursları da veriyoruz” dedi.

Yeniden yapılanma süreci içinde oldukları için fiziki yetersizlikleri bulunduğunu, kurs mekanları konusunda sıkıntılar yaşadıklarını belirten Arıtürk, “Şimdilik, boş bulabildiğimiz her mekanı değerlendirmeye çalışıyoruz. Fiziki eksikliklerimiz giderildiğinde daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

AÇIKÖĞRETİM KAYITLARI YAPILIYOR
Açık öğretim kayıtlarının Pamukkale Halk Eğitim Merkezinde de yapıldığını belirten Arıtürk, “Açıköğretim merkezlerinde uzun kuyruklarda bekleyen vatandaşlarımız buraya gelerek kayıtlarını yaptırabilirler. Burada en fazla 5 dakika beklerler ve kayıtları yapılır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Haziran 2024 Cuma 24 42Rüzgarlı
15 Haziran 2024 Cumartesi 19 36Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 18 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 20 39Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 21 40Sıcak