Aktepe’de TIR şaha kalktı, kasadaki tomruklar devrildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Aktepe’de TIR şaha kalktı, kasadaki tomruklar devrildi

Aktepe’de TIR şaha kalktı, kasadaki tomruklar devrildi

Pamukkale’nin Aktepe Mahallesi’nde akıllara durgunluk veren bir kaza yaşandı. Park halindeki TIR geri kaydı, kaldırıma çarptı, devrilen kasadaki tomruklar şarampole devrilirken, TIR da şaha kalktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2019 Çarşamba, 13:15

Kaza, Pamukkale’nin Aktepe Mahallesi’nde meydana geldi. 20 ATK 19 plakalı TIR sürücüsü, TOKİ konutları bölgesine geldiği sırada yakıt bitince, aracı yol kenarına park etti.

20 B 7562 plakalı dorsesinde tomruklar bulunan TIR’ın yanından ayrılan sürücü, geri döndüğünde inanılmaz bir manzara ile karşılaştı.

TIR GERİ KAYDI, ŞAHA KALKTI
Sürücünün park edip yanından ayrılmasının ardından geri geri kaymaya başlayan TIR’ın dorsesi kaldırıma çarptı ve devrildi. Dorsede bulunan tomruklar şarampole devrilirken, TIR da şaha kalkarak durabildi.

Kaza esnasında bölgede kimsenin olmaması ve TIR’ın şarampole kayması, tomrukların yola savrulmasını ve buradan geçen başka araçlara zarar vermesini engelledi.

Kazanın ardından bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Yorumlar

Teksin AHLAT   -  Bağlantı 20 Şubat 2019, 13:53

Akvadi Toki Evlerinin tek yolu olan bu yolda kaza yaşanması sonucu, olası bir yangında veya sağlık nedeniyle ambulansın girememesi söz konusu olurdu. Buradan yetkililere sesleniyoruz. Acilen alternatif yol yapılsın.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
29 Kasım 2021 Pazartesi 14 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Kasım 2021 Salı 13 15
1 Aralık 2021 Çarşamba 4 10Yağmurlu
2 Aralık 2021 Perşembe 1 14Puslu
3 Aralık 2021 Cuma 3 16Parçalı Bulutlu