Avni Örki’den Başkan Zolan’a kutlama - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Avni Örki’den Başkan Zolan’a kutlama

Avni Örki’den Başkan Zolan’a kutlama

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Başkanlığı’na seçilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı kutladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Haziran 2019 Cuma, 14:18

Jeotermal kaynağa sahip üye belediyeleri bir araya getirerek dayanışmayı ve koordinasyonu arttırmak amacıyla 1997 yılında kurulan Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin yerel seçimler sonrası olağan meclis toplantısı Ankara’da Green Park Otel’de yapıldı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin yeni başkanı olduğu olağan meclis toplantısına delege olarak katılan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Başkan Osman Zolan’ı kutladı.

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’ne Pamukkale Belediyesi’nin de üye olduğunu ifade eden Örki, “Ankara’da yapılan olağan meclis toplantısında başkanlığa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan seçildi. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Pamukkale ve Karahayıt jeotermal kaynağın en önemli noktalarından biri. Başkanımızın görev süresinde bu konuda önemli gelişmeler yaşanacaktır. Bir kez daha Sayın Osman Zolan’a başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
5 Temmuz 2020 Pazar 26 41Sıcak
6 Temmuz 2020 Pazartesi 27 41Sıcak
7 Temmuz 2020 Salı 25 38Sıcak
8 Temmuz 2020 Çarşamba 23 39Sıcak
9 Temmuz 2020 Perşembe 24 40Sıcak