Başkan Örki, vatandaşlarla kahvaltıda sorun dinledi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Örki, vatandaşlarla kahvaltıda sorun dinledi

Başkan Örki, vatandaşlarla kahvaltıda sorun dinledi

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçenin en kalabalık mahallesi olan Anafartalar Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda buluştu ve sorunlarını diledi. Örki, “Vatandaşlarımızın mutlu olması ve geleceğe umutla bakabilmesi için elimizde gelen bütün gayreti gösteriyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Eylül 2019 Cuma, 17:29

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, sorunları yerinde ve ilk ağızlardan dinlemek için Anafartalar Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda buluştu. Anafartalar Mahallesi Muhtarlığı önünde gerçekleşen programa Belediye Başkanı Avni Örki’nin yanı sıra Anafartalar Mahallesi Muhtarı Ekrem Demir ve mahalle sakinleri katıldı. Vatandaşların sorunları ve taleplerini dinleyen Başkan Avni Örki, “Birlik ve beraberlik ruhu içinde her sorunu birlikte aşacağız” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK TÜM ENGELLERİ AŞAR”
Pamukkale’de her bir vatandaşın sorununu kendilerine dert edindiklerini ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Mahallelerimizde sık sık bu tarz buluşmaları düzenleyerek, birlik ve beraberlik içerisinde halkımızın sorunları ve taleplerini dinliyoruz. Aynı sofrada oturmanın keyfiyle, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla el ele vererek, tüm sorunların üstesinden gelecek ve eksikleri ivedilikle tamamlayacağız” diye konuştu.

Başkan Örki, “Göreve 31 Mart tarihinde sizlerin destekleriyle geldik. Gelir gelmez hummalı bir çalışma içerisine girdik. Öncelikle ilçemizin genelinin sorunlarını tespit edip, bu sorunlara dair ortaya koyacağımız çözüm önerilerini ekip arkadaşlarımızla birlikte belirledik. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe inşallah aşamayacağımız bir engel, çözemeyeceğimiz bir sorun kesinlikle yok. Daha yapacak çok işimiz var. Biz bu şekilde mahallemizin bir meselesi söz konusu olduğunda aynı masa etrafında buluşabiliyor, her şeyi el ele çözebiliyoruz. Vatandaşlarımızın duaları ve halkımızın desteği bizlere daha fazla çalışma azmi veriyor. Pamukkale Belediyesi olarak bizler, halkımız için elimizden gelen bütün gayreti sarf ederiz. Yeter ki halkımız huzurlu olsun, mutlu olsun, geleceğinizden emin olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Kasım 2021 Pazar 14 21Sağanak Yağışlı
29 Kasım 2021 Pazartesi 14 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Kasım 2021 Salı 13 17Kuvvetli Sağanak Yağışlı
1 Aralık 2021 Çarşamba 4 10Yağmurlu
2 Aralık 2021 Perşembe 1 13Çok Bulutlu