Başpehlivanlardan Pamukkale yağlı güreşlerine davet - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başpehlivanlardan Pamukkale yağlı güreşlerine davet

Başpehlivanlardan Pamukkale yağlı güreşlerine davet

Pamukkale Belediyesi’nin düzenlediği Pamukkale Yağlı Güreşleri’ne katılacak olan başpehlivanlardan Denizlili güreş severlere davet. Altın kemerli başpehlivanlar “22 Ağustos 2021 Pazar Günü Denizli Atatürk Stadı’nda buluşalım” açıklaması yaptı. Başkan Avni Örki de, “Atatürk Stadı tarihi günlerinden birini yaşayacak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ağustos 2021 Salı, 14:18

Pamukkale Belediyesi’nin en büyük organizasyonlarından biri olan Pamukkale Yağlı Güreşleri için geri sayım devam ediyor. 22 Ağustos 2021 Pazar Günü Denizli Atatürk Stadı’nda gerçekleşecek olan güreşlere 38’i başpehlivan 500 güreşçi katılacak.

Bu önemli organizasyona katılacak olan altın kemerli başpehlivanlar Denizlili güreş severleri Pamukkale Yağlı Güreşleri’ni izlemeye davet etti. Aralarında Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Recep Kara, Şaban Yılmaz, Orhan Okulu, Fatih Atlı, Osman Aynur, Mehmet Yeşil Yeşil’inde bulunduğu başpehlivanlar Pazar günü yapılacak olan güreşler için Denizlilileri davet etti.

Başpehlivanlar, “Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin himayelerinde düzenlenecek olan Pamukkale Yağlı Güreşleri’nde heyecan yüksek olacak. Denizli Atatürk Stadı’nda 22 Ağustos’ta yapılacak olan güreşlerde sizleri tribünlerde görmek bizleri mutlu edecek. İlk kez şehir merkezinde düzenlenecek olan güreşlere katılıp bizlere destek vermeniz bizim için çok önemli. Tüm Denizlili güreş severleri Pazar günü bekliyoruz” dedi.

Pamukkale Yağlı Güreşleri’nin hazırlıklarının hızla devam ettiğini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Hafta sonundaki güreşlerimizde büyük heyecan yaşanacak. 500 pehlivan er meydanına çıkacak ve güçlerini gösterecekler. Altın kemerli başpehlivanların da katılacağı Pamukkale Yağlı Güreşleri’ne tüm halkımızı davet ediyorum. Güreşleri takip etmek isteyen vatandaşlarımız güreşlerimizi ücretsiz olarak izleyebilecekler. Denizli Atatürk Stadı bu Pazar tarihi günlerinden birini yaşayacak. O anlara tanıklık etmek isteyen tüm güreş severleri güreşlerimize bekliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Eylül 2021 Cumartesi 17 35Az Bulutlu
19 Eylül 2021 Pazar 19 35Parçalı Bulutlu
20 Eylül 2021 Pazartesi 20 35Parçalı Bulutlu
21 Eylül 2021 Salı 21 36Parçalı Bulutlu
22 Eylül 2021 Çarşamba 18 32Az Bulutlu