REKLAMI GEÇ

CHP’li Vural arı gibi

CHP’li Vural arı gibi

CHP’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak sahada çalışan Karahayıt Belediye Başkanı İbrahim Vural, son 10 günde onlarca kilometre yol kat etti. Binlerce ilçe sakiniyle tek tek el sıkışan Başkan Vural, pazaryerlerinden kahvehanelere, meslek odalarından sivil toplum örgütlerine çok sayıda ziyareti de gerçekleştirdi. İktidar yürüyüşünde kendisine ve ekibine destek isteyen Vural’a ilgi yoğun.

/ DENİZLİHABER / 17 Ocak 2014 Cuma, 14:15

Karahayıt Belediye Başkanı İbrahim Vural, aday gösterildiği Pamukkale İlçesi’nde son 10 günde yoğunlaştırdığı seçim çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Rakiplerinin henüz alana inmediği ilçeyi mahalle mahalle dolaşan İbrahim Vural, bugüne değin binlerce seçmenle tek tek tokalaşıp, çok sayıda pazaryeri, kahvehane ve işyerini dolaştı. Oda ve sivil toplum örgütlerini de ihmal etmeyen Vural’ın baş döndürücü trafiği sırasında karşılaştığı yoğun ilgi de gözlerden kaçmıyor.

Başkan Vural, geride bıraktığımız 10 günlük süreye, Dokuzkavaklar, Kuşpınar , Pelitlibağ, Akkale, Fatih, Cankurtaran, Deliktaş, Anafartarlar, Karşıya, Çamlaraltı, Kayıhan, Zeytinköy, Topraklık , İncilipınar, Bağbaşı ve Yunusemre Pazaryeri ziyaretlerinin yanı sıra esnaf, ev ve işyeri ziyaretlerini de sığdırdı. Son olarak Karşıyaka-Dokuzkavaklar Dolmuş Durağı’nda vatandaşlarla buluştu.

Geniş katılımın olduğu toplantı, durak merkezinde yapıldı. Yapılan toplantıda sorunlarını dile getiren hat sahipleri ve şoförler, mevcut belediye yönetiminin güzergâhlar konusunda kendilerine çok sıkıntı yarattığını ve uygulamanın tekrar düzenlenmesi gerektiğini söyledi. CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural konuşmasında, konuyla yakından ilgilendiğini ve kimseyi mağdur etmeden yapılması gerekenin yapılacağının altını çizdi.

ic-1

DOLMUŞ ESNAFI BELEDİYEDEN DERTLİ
Karşıyaka-Dokuzkavaklar Dolmuş Durağı’ndaki toplantının ardından bölge esnafını ziyaret eden Vural, pazaryerinde semt sakinleriyle buluştu. Mahalle sorunlarını görüşmek için Denizli Belediye Başkanlığı’nda muhatap kimse bulmadıklarını söyleyen semt sakinleri, konuyla ilgili sıkıntılarını dile getirdi. Vural, Karşıyaka Mahallesi sakinlerine, yönetime geldikten sonra kapılarının herkese açık olacağını, isteyen herkesin istediği zaman sorunlarını iletebileceğini ve bu sorunların hiçbir zaman cevapsız kalmayacağını söyledi

ic-2

HELVACILAR’DAN BAŞARI TEMENNİSİ
Karşıyaka Mahallesi’nden ayrılan İbrahim Vural, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hamdi Helvacılar’ı ziyaret etti. Ziyaretten memnun kaldıklarını belirten Helvacılar, Vural’a başkanlık yarışında başarılar diledi.

ŞEHİT AİLELERİNE HER TÜRLÜ DESTEK SÖZÜ
Gaziler Derneği’nin ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ni de ziyaret eden İbrahim Vural, Mehmet Emin Öztürk ile görüştü. Dernekte konuşan İbrahim Vural, şehitlik mertebesinin her kula nasip olmayacağını, şehitlerimizin en büyük emaneti olan ailelerine her konuda yardım edileceğini söyledi.

ic-3

VURAL BUGÜN AKKÖY VE ANAFARTALAR’DA
Her gün 18 saati bulan bir tempoyla çalışan Vural, bugün de seçim çalışmalarına Akköy Mahallesi’nden başlayacak. Ardından Anafartalar Mahallesi Pazaryeri’ne giderek çalışmalarını sürdürecek olan İbrahim Vural, semt sakinleriyle buluşup bölgenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında vatandaşlarımızla görüşecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Mayıs 2024 Pazar 17 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Mayıs 2024 Pazartesi 18 33Parçalı Bulutlu
21 Mayıs 2024 Salı 19 34Parçalı Bulutlu
22 Mayıs 2024 Çarşamba 20 36Parçalı Bulutlu
23 Mayıs 2024 Perşembe 19 33Parçalı Bulutlu