Çerkez Mahallesi’nde üst yapı hamlesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çerkez Mahallesi’nde üst yapı hamlesi

Çerkez Mahallesi’nde üst yapı hamlesi

Pamukkale Belediyesi, Akköy’ün Çerkez Mahallesi’nde yeni açtığı yolları kilit taşları ile kapladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İmarda yol olan yerleri açarak halkımıza yakışır hale getirmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Şubat 2017 Perşembe, 11:53

Pamukkale Belediyesi, şehir merkezinden en uç noktaya kadar üst yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Bahar mevsiminin yaklaşmasıyla ilçeyi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için üst yapı çalışmalarını hızlandıran Pamukkale Belediyesi Fen İşleri ekipleri, daha önce ilçe olan Akköy’deki Çerkez Mahallesi’nde önemli çalışmalara imza attı. Mahallenin imarında yol olarak görülen bölgeler açılarak, parke taşlarıyla kaplandı. Mahallenin daha iyi bir hale gelmesi için yapılan çalışmalarla birçok noktada yeni yollar açıldı. Mahalle sınırları içinde yaklaşık 50 bin metrekarelik parke ve kaldırım taşı döşemesi yapıldı. Çerkez Mahallesi’ne yapılan yatırım 1 milyon 250 bin liraya ulaştı.

GÜRLESİN: “ÇALIŞMALARIMIZ GENİŞ BİR BÖLGEDE SÜRÜYOR”
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyenin üst yapı çalışmalarında ilçe genelinde ciddi yatırımlar yaptığını belirtti.

Başkan Gürlesin, “Pamukkale ilçesinin her noktasının üst yapısıyla, parkıyla, çevre düzenlemeleriyle modern bir yapıya kavuşması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Daha önce ilçe olan Akköy’deki 8 mahallemizde üst yapı çalışmalarımız sürüyor. İmar planında yol olan yerler açılarak parke taşlarıyla döşenip halkımızın kullanımına açıldı. Biz Akköy bölgesindeki mahallelerimizi Pamukkale ve Karahayıt gibi turizm bölgesi içinde düşünüyoruz. Daha iyi bir Pamukkale, Karahayıt ve Akköy’ü ortaya çıkarmak için üst yapı çalışmalarımız buralarda devam edecek. Amacımız ilçe genelindeki çalışmalarımızla Pamukkale’yi daha iyi hale getirmek. Bunun için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Ekim 2021 Perşembe 9 23Az Bulutlu
29 Ekim 2021 Cuma 10 24Az Bulutlu
30 Ekim 2021 Cumartesi 10 24Parçalı Bulutlu
31 Ekim 2021 Pazar 12 21Sağanak Yağışlı
1 Kasım 2021 Pazartesi 12 23Sağanak Yağışlı