Forum Çamlık AVM’de tanıtım yaptılar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık AVM’de tanıtım yaptılar

Forum Çamlık AVM’de tanıtım yaptılar

Pamukkale Belediyesi’nin öncülüğünde Forum Çamlık Alışveriş Merkezi’nde açılan stantlarda, engelli dernekleri faaliyetlerini tanıttı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Aralık 2016 Pazartesi, 12:15

Pamukkale Belediyesi’nin Dünya Engelliler Günü kapsamındaki etkinliklerinden birisi de Forum Çamlık’ta gerçekleştirildi. Türkiye Beyaz Ay Derneği, Denizli Talasemi ve Lösemililer Derneği, Denizli İşitme Engelliler Derneği, Altı Nokta Körler Derneği, Pamukkale Hemofili Derneği, Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği, Denizli Görmeyenler Kültür ve Birleştirme Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği ve Pamukkale Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı stant açtı.

Gün boyu açık kalan fuarda engelli derneklerinin temsilcileri, hem faaliyetlerini anlatma hem de sorunlarını halka iletme imkanı buldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fuar çerçevesinde Grup SMS de konser verdi.

denizli-pamukkale-engelliler-3

İşitme engelli olmasına rağmen gitar çalarak dikkat çeken Emre Çınar Uğuzlar ile solist Bora Kürşat’tan oluşan Grup SMS’in şarkıları beğeniyle dinlendi.

denizli-pamukkale-engelliler-1

“ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediye olarak engellilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, “Biz engelliler konusunda hassasiyet gösteren bir belediyeyiz. Kurulduğumuz ilk yıldan beri her 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde özel programlar yapıyoruz. Bu yıl etkinliklerimizi 2 gün çıkardık. İlk gün Hasan Güngör Spor Salonu’nda özel program gerçekleştirdik. İkinci gün ise ilk kez engellilerin halka temas kurmasını sağlayan ‘Engelli Dernekleri Fuarı’ gerçekleştirdik. Burada dernekler stant açıp hem faaliyetlerini anlatma hem de kendilerini tanıtma imkanı buldular” dedi.

denizli-pamukkale-engelliler-2

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Nisan 2021 Salı 10 22Parçalı Bulutlu
21 Nisan 2021 Çarşamba 7 24Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2021 Perşembe 10 25Az Bulutlu
23 Nisan 2021 Cuma 13 30Az Bulutlu
24 Nisan 2021 Cumartesi 16 30Çok Bulutlu