REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık AVM’de tanıtım yaptılar

Forum Çamlık AVM’de tanıtım yaptılar

Pamukkale Belediyesi’nin öncülüğünde Forum Çamlık Alışveriş Merkezi’nde açılan stantlarda, engelli dernekleri faaliyetlerini tanıttı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Aralık 2016 Pazartesi, 12:15

Pamukkale Belediyesi’nin Dünya Engelliler Günü kapsamındaki etkinliklerinden birisi de Forum Çamlık’ta gerçekleştirildi. Türkiye Beyaz Ay Derneği, Denizli Talasemi ve Lösemililer Derneği, Denizli İşitme Engelliler Derneği, Altı Nokta Körler Derneği, Pamukkale Hemofili Derneği, Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği, Denizli Görmeyenler Kültür ve Birleştirme Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği ve Pamukkale Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı stant açtı.

Gün boyu açık kalan fuarda engelli derneklerinin temsilcileri, hem faaliyetlerini anlatma hem de sorunlarını halka iletme imkanı buldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fuar çerçevesinde Grup SMS de konser verdi.

denizli-pamukkale-engelliler-3

İşitme engelli olmasına rağmen gitar çalarak dikkat çeken Emre Çınar Uğuzlar ile solist Bora Kürşat’tan oluşan Grup SMS’in şarkıları beğeniyle dinlendi.

denizli-pamukkale-engelliler-1

“ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediye olarak engellilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, “Biz engelliler konusunda hassasiyet gösteren bir belediyeyiz. Kurulduğumuz ilk yıldan beri her 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde özel programlar yapıyoruz. Bu yıl etkinliklerimizi 2 gün çıkardık. İlk gün Hasan Güngör Spor Salonu’nda özel program gerçekleştirdik. İkinci gün ise ilk kez engellilerin halka temas kurmasını sağlayan ‘Engelli Dernekleri Fuarı’ gerçekleştirdik. Burada dernekler stant açıp hem faaliyetlerini anlatma hem de kendilerini tanıtma imkanı buldular” dedi.

denizli-pamukkale-engelliler-2

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 25 40Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 23 40Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 40Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 23 38Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 21 38Sıcak