Kınıklı’da maganda çilesi. Yok mu bunlara dur diyecek biri? - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kınıklı’da maganda çilesi. Yok mu bunlara dur diyecek biri?

Kınıklı’da maganda çilesi. Yok mu bunlara dur diyecek biri?

Pamukkale’nin Kınıklı Mahallesi’nde, üniversiteye yakın bölgelerde her gece ortaya çıkan magandalar, bölgede yaşayan vatandaşların hayatını çekilmez kılıyor. Dün gece de yolda drift yapan bir trafik magandası vatandaşların büyük tepkisini çekti. Maganda drift yaparken yakınından geçen bir motosikletli de şans eseri ölümden döndü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Temmuz 2017 Pazar, 13:49

Pamukkale Üniversitesi Kampusu çevresi neredeyse her gece trafik magandalarının buluşma noktası haline geldi.

Dün gece de bir trafik magandası aracıyla geldiği yolda ortalığı birbirine kattı. Aracıyla drift atmaya başlayan sürücü aracının hem lastiğinden, hem de motorundan çıkan yüksek gürültü nedeniyle gecenin huzurunu bozdu.

Evlerinden çıkan vatandaşlar bir taraftan trafik magandasını görüntüledi, bir yandan da neredeyse her gece tekrar eden bu duyarsızlığa tepki gösterdi.

Trafik magandası sorumsuz bir şekilde drift atarak eğlenirken, yoldan geçen bir motosikletli de ölümden döndü. Motosikletli sürücü kontrolsüz bir şekilde savrulan aracın çok yakınından geçti, büyük bir şans eseri çarpmadan yoluna devam etti.

Görüntüleri sosyal medyada “Yok mu bunları durduracak bir yetkili?” diye sorarak paylaşan vatandaşlar, artık gecelerin çekilmez hale geldiğini, gürültüyü duymamak için kavurucu sıcaklarda kapı ve pencereleri kapatmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Yorumlar

denizlili   -  Bağlantı 16 Temmuz 2017, 23:43

birini öldürürlerse denetlerler

haydar   -  Bağlantı 16 Temmuz 2017, 16:04

tamam kamera kaydı var vatandaş plakayı bildirsin işte. adam ortalığı birbirine katmış, her yerde polis olamayacağına göre bildirime ceza mutlaka yapılır.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Nisan 2021 Pazar 17 28Sağanak Yağışlı
19 Nisan 2021 Pazartesi 16 29Çok Bulutlu
20 Nisan 2021 Salı 10 23Parçalı Bulutlu
21 Nisan 2021 Çarşamba 9 23Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2021 Perşembe 10 25Parçalı Bulutlu