REKLAMI GEÇ

Vural Ak Parti Adayı Gürlesin’in babasıyla kucaklaştı

Vural Ak Parti Adayı Gürlesin’in babasıyla kucaklaştı

30 Mart Seçimleri’nin kentteki en güçlü isimlerinden biri olan CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Karahayıt belediye Başkanı Vural’ın dostane tavrı ve içtenliği görenlerden tam not alıyor. Gününü gençlere ve üniversite öğrencilerine ayıran Vural, Kınıklı bölgesinde bu kez Ak Parti Adayı Gürlesin’in babasıyla karşılaştı. Baba Gürlesin’le kucaklaşıp sohbet eden Vural, “Pamukkale için hangi sonuç daha hayırlısıysa o olsun” diye konuştu.

/ DENİZLİHABER / 11 Şubat 2014 Salı, 11:11

30 Mart Yerel Seçimlerinin en iddialı isimlerinden biri olan CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Karahayıt Belediye Başkanı İbrahim Vural, sokak sokak, mahalle mahalle gerçekleştirdiği turlarını bugün de sürdürdü.

Başkan Vural, üniversite bölgesi ve Bursa Caddesi’ni kapsayan gezi turunda gününün önemli bir kısmını Pamukkale Üniversitesi öğrencileri ve diğer gençlere ayırdı. Üniversite öğrencilerinin yaşadıkları sıkıntılarına son derece hakim olduklarının altını çizen Vural, gençlere yönelik ciddi projelerle göreve gelmek üzere olduklarını söyledi.

ic-1

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN YOĞUN İLGİSİ
Üniversiteli gençlerin Denizli Belediyesi’nin PAÜ’deki tüm öğrenci kesimlerinden daha ziyade belli bir kısmına yönelik hizmet ürettiği iddialarını da dikkatle dinleyen Vural, “Biz bunların hepsini çok iyi biliyoruz. Yalnızca üniversiteler için uğraşan özel bir ekibimiz var. Bu arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğu sizlerin okulunda okuyor, sizlerin arkadaşları. Biz bu öğrencilerin olsa olsa şu sorunları vardırla yola çıkmıyoruz, sorunlarız neyse bizzat sizden öğreniyoruz” diye konuştu.

“ÇOK GÜÇLÜ GELİYORUZ”
Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Vural, seçim gezisi sırasında CHP Pamukkale İlçe Örgütü Gençlik Kolları üyelerini de ziyaret etti. Burada genç CHP’lilerle görüşen Vural, “Allah’ın izniyle çok güçlü geliyoruz. Bunu bizler değil sokaktaki insanımız söylüyor. Yaşlı teyzelerimiz söylemiyoruz, esnafımız söylüyor, iş adamlarımız söylüyor, bugün bir kez daha şahit olduk; gençlerimiz söylüyor” diye konuştu.

ic-2

VURAL BU KEZ GÜRLESİN’İN BABASIYLA KUCAKLAŞTI
Bölge ziyaretleri sırasında AKP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Hüseyin Gürlesin’nin babası Ramazan Gürlesin ile karşılaşan Başkan Vural, Baba Gürlesin ile bir süre sohbet etti. ‘Seçimlerin sonunda Pamukkale için en hayırlısı neyse o olsun. Önemli olan Pamukkale’nin kazanması’ mesajı veren ikilinin dostça sohbeti dikkat çekti.

Başkan İbrahim Vural daha önce de seçim bölgesinde karşılaştığı Ak Parti adayı Gürlesin’le kucaklaşıp, kendisine başarılar dilemişti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
27 Mayıs 2024 Pazartesi 13 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı 13 28Çok Bulutlu
29 Mayıs 2024 Çarşamba 15 28Parçalı Bulutlu
30 Mayıs 2024 Perşembe 14 28Çok Bulutlu
31 Mayıs 2024 Cuma 15 30Parçalı Bulutlu