REKLAMI GEÇ

Gelin-damat demokrasi nöbetinde

Gelin-damat demokrasi nöbetinde

Yaşamlarının en güzel günlerinden birini yaşayan ve dünya evine giren Yusuf Kenan-Fatma Tatarca çifti, düğünlerinin ardından soluğu demokrasi nöbetinde aldı. En özel günlerinde bile nöbeti bırakmayan genç çifti kutlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Düğün günü bile nöbetten vazgeçilmemesi çok güzel” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ağustos 2016 Pazartesi, 15:39

15 Temmuz’da Türk demokrasisini hedef alan darbe girişimine tepkiler meydanlardaki demokrasi nöbetiyle devam ediyor. Denizlililer her akşam Delikliçınar Meydanı’nda bir araya gelerek darbe girişimine tepkilerini ortaya koyuyar. Meydanda demokrasi şöleninde bu kez gelin-damat sürprizi yaşandı.

Pamukkale Belediyesi’nin personeli olan Yusuf Kenan Tatarca ve eşi Fatma Tatarca, düğünlerinin ardından Delikliçınar Meydanına gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Pamukkale Belediyesi’nin standına gelen Tatarca çiftiyle yakından ilgilenen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

“MUTLULUĞUMUZU DEMOKRASİ ŞÖLENİYLE PERÇİNLEDİK”
Ülkede, demokrasinin ve milli iradenin darbeyle kesintiye uğramasına hiçbir zaman izin vermeyeceklerini söyleyen damat Yusuf Kenan Tatarca, en mutlu oldukları günde alanlarda demokrasi nöbetinde olmayı tercih ettiklerini söyledi. Gelin Fatma Tatarca ise, mutluluklarını demokrasi şöleniyle perçinlediklerini vurgulayarak, “Allah ülkemizi her türlü sıkıntıdan, sorundan korusun” dedi. Gelin-damada vatandaşlarda büyük ilgi gösterirken, birçok kişi günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

“NÖBET DÜĞÜN DİNLEMİYOR”
15 Temmuz’dan bugüne demokrasi nöbetini tutan vatandaşlara teşekkür eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “15 Temmuz’dan bu yana demokrasi için, milli irade için, geleceği için meydanları boş bırakmayan, gecesini gündüzüne katarak vatanına sahip çıkan aziz hemşerilerime teşekkür ediyorum. Meydandaki vatandaşlarımızı bu kutsal nöbetlerinde bir nebze olsun rahatlatabilmek amacıyla belediye olarak çeşitli ikramlar sunuyoruz. Alanda, meydanlarda demokrasi nöbetini tutan vatandaşlarımızla bir aradayız. Nöbetin17. Günün de de on binlerle omuz omuza Delikliçınar meydanında bir arada sabah namazına kadar nöbetimizi tuttuk. Pamukkale Belediye personelimiz olan kardeşimizde en mutlu gününde düğün sonrası eşiyle birlikte Delikliçınar Meydanı’na gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Çalışanımızın en mutlu gününde demokrasi nöbetine katılması çok önemli. Kendisine teşekkür eder, mutluluklar dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 24 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 38Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 23 36Sıcak
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak