REKLAMI GEÇ

Gürlesin esnaf ve vatandaşla buluşuyor

Gürlesin esnaf ve vatandaşla buluşuyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede mahalle mahalle, cadde cadde esnafları ziyaret ederek, sokakta vatandaşlarla görüşerek öneri ve beklentilerini dinliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2015 Pazartesi, 13:18

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kayalık Caddesi, Otogar çevresi, İstasyon Caddesi, Halk Caddesi, Lise Caddesi, İstiklal Caddesi, Topraklık Mahallesi, Atalar Mahallesi, Üçgen Çevresi gibi ticaret alanları başka olmak üzere birçok noktada yüzlerce esnafı ziyaret ederek, binlerce vatandaşla görüştü.

Günün belirli bir bölümünü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ayıran başkan Gürlesin, bu ziyaretlere de büyük önem veriyor. Esnaflar ve sokakta vatandaşlarla görüşerek beklenti ve önerilerini alan Başkan Gürlesin, vatandaş gözüyle çalışmaları değerlendirme imkanı buluyor.
Başkan Gürlesin, ziyaretlerin merkezden genele yayılacak şekilde tüm esnafı kapsadığını kaydederek, “Tüm esnafımızı ziyaret edip taleplerini dinliyor, isteklerini alıyoruz. Bir eksik varsa bunu orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. Ayrıca bölgelerde yaptığımız düzenlemeler noktasında esnafımızın sarf ettikleri memnuniyet verici sözlerde bizi mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın ve bölge esnafının beklentilerine karşılık verebilmiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Ayrıca ziyaret esnasında sokakta yoğun olarak vatandaşlarımızla da görüşüyoruz. Mahalle ve sokaklar noktasında isteklerini yerinde görme şansı buluyoruz. Noktasal anlamda çözümler üreterek, hızlıca bir planlama yapıp vatandaşlarımızın talebini yerine getiriyoruz. Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
12 Ağustos 2022 Cuma 20 35Sıcak
13 Ağustos 2022 Cumartesi 21 35Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
14 Ağustos 2022 Pazar 21 34Parçalı Bulutlu
15 Ağustos 2022 Pazartesi 21 34Parçalı Bulutlu
16 Ağustos 2022 Salı 20 33Parçalı Bulutlu