Gürlesin muhtarlarla iftar yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gürlesin muhtarlarla iftar yaptı

Gürlesin muhtarlarla iftar yaptı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçeye bağlı 68 mahallenin muhtarı ile iftar yemeğinde bir araya geldi. “Muhtarlar önemli bir çalışma, mesai arkadaşımız” diyen Başkan Gürlesin, “Modern Pamukkale yolunda halkımıza en iyi hizmeti götürmek için her zaman olduğu gibi muhtarlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Haziran 2016 Perşembe, 09:08

Karahayıt’ta gerçekleştirilen iftar yemeğine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Abdullah Sevinçli, Veli Demir, Türkay Gözlükaya, 68 mahallenin muhtarları ve aileleri katıldı. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen iftar yemeğinde Başkan Gürlesin, muhtarlarla etkinlik boyunca uzun uzun sohbet etti.

gurlesin-muhtarlar-iftar-3

“MUHTARLARIMIZ MESAİ ARKADAŞIMIZ”
Ramazan ayında ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Gürlesin, “Ramazan ayı, rahmet, bereket ve mağfiret ayı. Ramazan ayının ayrı bir güzelliği, manevi bir atmosferi var. Çalışma arkadaşımız olan siz değerli muhtarlarımızla bu ortamı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda paylaşmak istedik. Yerel seçimler sonrası 27 aylık süreçte Pamukkale Belediyesi olarak üst yapıdan yeşil alan parklara, örnek teşkil eden sosyal belediyecilik hizmetlerimizden halkımıza hizmet sunacak dev projelere önemli çalışmaları hayata geçirdik, durmaksızın da çalışmaya devam ediyoruz. Geriye kalan görev süremizde de halkımız, Pamukkale için el ele gönül gönüle inşallah güzel çalışmalara imza atacağız. Bugüne kadar olduğu gibi muhtarlarımızla daha iyisine daha güzeline birlikte yürüyeceğiz. İftar davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

gurlesin-muhtarlar-iftar-2

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
2 Aralık 2021 Perşembe 3 14Çok Bulutlu
3 Aralık 2021 Cuma 6 18Çok Bulutlu
4 Aralık 2021 Cumartesi 11 15Kuvvetli Sağanak Yağışlı
5 Aralık 2021 Pazar 10 17Sağanak Yağışlı
6 Aralık 2021 Pazartesi 8 18Çok Bulutlu