REKLAMI GEÇ

Gürlesin öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Gürlesin öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, eğitim ve öğretim yılının son gününde öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Başkan Gürlesin, Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu’nun öğrencilerine karnelerini verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Haziran 2016 Cuma, 15:46

Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu’nda gerçekleştirilen karne törenine Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Denizli 11.Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Kamil Özhan Özbakır, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ve öğrenci velileri katıldı.

Protokol üyeleri ilk olarak Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu’nun akademik alanda ve sporda başarı yakalayan öğrencilerine ödülleri verildi. Sonrasında ise öğrencilere karneleri dağıtıldı.

gurlesin-karne-3

“BAŞARIYI HEDEFLEMELERİNİ İSTEDİ”
Öğrencilerle sohbet eden, devamlı olarak çok çalışmayı ve başarıyı hedeflemelerini öğütleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ülkemizin geleceği sizsiniz. Güçlü Türkiye’nin teminatı sizler her daim çok çalışarak, başarıyı hedeflemelisiniz. Sizlerin elde ettiği başarılarla ülkemiz daha iyi yerlere gelecek. Bu nedenle eğitimi çok önemli. Pamukkale Belediyesi olarak ta eğitimi önemsiyor ve destekliyoruz. İlçemizde 128 okulumuzu neredeyse tamamına ulaşarak fiziki ihtiyaçlar başta olmak üzere eksikliklerin giderilmesi anlamında ciddi destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yönelik eğitim noktasında yine destek sağlıyoruz. Kısacası eğitimi önemsiyoruz ve desteğimizi sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. İnşallah hepiniz eğitim hayatınızda başarıdan başarıya koşarsınız” dedi.

gurlesin-karne-1

“ÇOCUKLARA İYİ BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru da, 2015-2016 eğitim öğretim yılının başarıyla sonuna gelindiğini vurgulayarak, “Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Yarın bu ülkenin kaderini sizler tayin edeceksiniz. Sizler ne kadar iyi yetişir, kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz bizler inanıyoruz ki, şehrimiz de, ülkemiz de o kadar gelişecek, o kadar iyi yere gelecektir. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

gurlesin-karne-2

MİNİK ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTILAR
Protokol üyeleri daha sonra Zübeyde Hanım Anaokulu’na geçerek minik öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldu, karnelerini dağıttı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
13 Temmuz 2024 Cumartesi 22 38Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
14 Temmuz 2024 Pazar 23 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 23 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 23 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 24 41Sıcak