REKLAMI GEÇ

Gürlesin’den Kaymakam Balcıoğlu’na ziyaret

Gürlesin’den Kaymakam Balcıoğlu’na ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Kaymakamlığı’na atanan Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Aralık 2016 Salı, 11:11

Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Ankara’da Vali Yardımcısı olarak görev yapan Hayrettin Balcıoğlu Pamukkale Kaymakamlığı’na atanmıştı. Balcıoğlu görevine başlarken Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kendisine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe ile ilgili genel bilgiler aktardı.

Başkan Gürlesin, “Pamukkale’ye hoş geldiniz. Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Pamukkale ilçesi 330 binden fazla vatandaşımızın yaşadığı Denizli’nin en büyük ilçesi. Biz Pamukkale Belediyesi olarak bir çok önemli çalışmaya imza attık. Kaymakamlıkla birlikte yürüttüğümüz projelerimiz de var. Kaymakamlık ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Pamukkale’nin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bundan sonraki dönemde sizlerle Pamukkale’ye hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir kez daha Denizli’ye ve Pamukkale’ye hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ise, “Pamukkale için el ele vererek iyi çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 22 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 23 41Sıcak
20 Haziran 2024 Perşembe 23 41Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 23 40Sıcak