İşte Pamukkale Belediyesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İşte Pamukkale Belediyesi

İşte Pamukkale Belediyesi

Acıpayam asfaltı üzerindeki İl Özel İdare binası, Pamukkale Belediyesi’nin hizmet binası olarak düzenleniyor. YSE kavşağındaki bina yıllarca Köy Hizmetleri Müdürlüğü faaliyet göstermişti.

/ DENİZLİHABER / 1 Nisan 2014 Salı, 16:10

Büyükşehir ile birlikte Denizli’nin yeni ve en büyük ilçesi olan Pamukkale’de henüz belediye hizmet binası yapılmadığı için geçici hizmet binası oluşturuldu. Acıpayam asfaltı üzerindeki kapatılan İl Özel İdaresi’nin hizmet binası, Pamukkale Belediye binası yapılmak üzere düzenleniyor.

Binada tamirat ve tadilat işlemleri tamamlanmak üzere. İl Özel İdaresi’nin totem tabelasında da küçük çaplı değişiklik yapılarak, “Pamukkale Belediyesi” yazıldı. Tadilatın tamamlanmasının ardından birimlerin oluşturulduğu Pamukkale Belediyesi’nin burada hizmet vermeye başlaması bekleniyor.

Halk arasında YSE Kavşağı olarak bilinen bölgedeki bina, yıllardır önce YSE Müdürlüğü, daha sonraki adıyla Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü olarak hizmet vermişti. Köy Hizmetleri Müdürlüğü’nün kapatılmasından sonra da bina İl Özel İdaresi’ne devredilmişti. Özel İdare’nin de kapatılmasıyla bu bina bir süre Pamukkale Belediyesi olarak hizmet verecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Mayıs 2021 Cumartesi 12 33Parçalı Bulutlu
16 Mayıs 2021 Pazar 15 29Çok Bulutlu
17 Mayıs 2021 Pazartesi 12 30Az Bulutlu
18 Mayıs 2021 Salı 13 34Az Bulutlu
19 Mayıs 2021 Çarşamba 16 35Az Bulutlu