Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar

Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir iş yerinden yavru köpeklerin çalınması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mart 2019 Salı, 15:59

DENİZLİ (AA) – Pamukkale ilçesindeki bir tekstil firmasının bahçesindeki 9 adet kangal cinsi köpek çalındı. Köpeklerin yerinde olmadığını farkeden firma sahibi güvenlik kamera kayırlarını izleyince, köpeklerinin çalındığını anladı. Tekstil firması sahibi Mustafa Koca, polise şikayette bulundu.

Ekipler, iş yeriyle çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Hırsızların eşkalini belirleyen ekipler, zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

“Gözümüz gibi baktığımız köpekler”
Mustafa Koca, gazetecilere yaptığı açıklamada, gece saatlerinde beyaz bir araçla gelen üç kişinin yavru köpekleri çaldığını belirterek, “Başlarına maske takan kişiler, annesine et atıyor, et attıktan sonra biri içeri giriyor. Diğerine veriyor, o da arabaya taşıyor. Biri de arabada bekliyor. 9 yavrumuzu alıp götürmüş buradan. Götürdükleri köpekler safkan kangal köpeği. Üçer-beşer yüklemişler arabaya gitmişler. Onlara buradan sesleniyorum, ne olursunuz vicdanınız varsa şu yavruları geri getirin. Bunlar bizim gözümüz gibi baktığımız köpekler” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Nisan 2019 Pazartesi 2 19Az Bulutlu
23 Nisan 2019 Salı 7 23Az Bulutlu
24 Nisan 2019 Çarşamba 12 28Çok Bulutlu
25 Nisan 2019 Perşembe 13 30Parçalı Bulutlu
26 Nisan 2019 Cuma 14 28Az Bulutlu