Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar

Köpekleri çalarken güvenlik kameralarına yakalandılar

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir iş yerinden yavru köpeklerin çalınması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mart 2019 Salı, 15:59

DENİZLİ (AA) – Pamukkale ilçesindeki bir tekstil firmasının bahçesindeki 9 adet kangal cinsi köpek çalındı. Köpeklerin yerinde olmadığını farkeden firma sahibi güvenlik kamera kayırlarını izleyince, köpeklerinin çalındığını anladı. Tekstil firması sahibi Mustafa Koca, polise şikayette bulundu.

Ekipler, iş yeriyle çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Hırsızların eşkalini belirleyen ekipler, zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

“Gözümüz gibi baktığımız köpekler”
Mustafa Koca, gazetecilere yaptığı açıklamada, gece saatlerinde beyaz bir araçla gelen üç kişinin yavru köpekleri çaldığını belirterek, “Başlarına maske takan kişiler, annesine et atıyor, et attıktan sonra biri içeri giriyor. Diğerine veriyor, o da arabaya taşıyor. Biri de arabada bekliyor. 9 yavrumuzu alıp götürmüş buradan. Götürdükleri köpekler safkan kangal köpeği. Üçer-beşer yüklemişler arabaya gitmişler. Onlara buradan sesleniyorum, ne olursunuz vicdanınız varsa şu yavruları geri getirin. Bunlar bizim gözümüz gibi baktığımız köpekler” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Ocak 2022 Çarşamba -5 1Hafif Kar Yağışlı
27 Ocak 2022 Perşembe -8 2Parçalı Bulutlu
28 Ocak 2022 Cuma -8 4Parçalı Bulutlu
29 Ocak 2022 Cumartesi -3 5Karla Karışık Yağmurlu
30 Ocak 2022 Pazar 0 6Karla Karışık Yağmurlu