REKLAMI GEÇ

Muhtarlar Pamukkale Kent Konseyi delegelerini seçti

Muhtarlar Pamukkale Kent Konseyi delegelerini seçti

Pamukkale Kent Konseyi’nin 2019 yılı seçimli genel kuruluna hazırlık kapsamında Pamukkale İlçe muhtarları arasındaki delege seçimi Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Temmuz 2019 Perşembe, 12:52

Pamukkale Kent Konseyi 2’nci Genel Kurulu öncesi Pamukkale Belediyesi Meclis Salonu’nda Muhtarlık Delege Seçimi geçekleştirildi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki önderliğinde gerçekleştirilen seçime Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan ve Pamukkale İlçesi’nde bulunan 61 mahallenin Muhtarları katıldı.

Pamukkale Kent Konseyi’nin 9 Temmuz’da yapılacak olan 2019 yılı seçimli genel kuruluna hazırlık kapsamında ilçe muhtarları arasında yapılan delege seçimi öncesi muhtarlara yeni dönemde Pamukkale Kent Konseyi’nin işleyişi ve hedefleri aktarıldı. Muhtarlara, kendilerinin Pamukkale İlçesi’nin büyümesi ve gelişmesi yönünde atılacak her adımın ve hizmetin bir parçası olacağı mesajları verildi. Bilgilendirme sonrası oy verme işlemine geçildi. Kent Konseyi yönergesine göre mahalle muhtarlarının yüzde 30’undan oluşan delege sayısı 20 olarak belirlenerek, muhtarların oylarıyla Pamukkale Kent Konseyi Delegeleri belirlendi.

“PAMUKKALE KENT KONSEYİ HER KESİME HİTAP EDECEK”
Pamukkale Kent Konseyi’nin muhtarlar arasındaki delege seçiminde mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Kent Konseyi’nin belirli bir kesime değil, toplumun her kesimine hitap eden bir yapıya kavuşturmak olduğunu belirtti. Başkan Örki, “Bizim arzu ettiğimiz Kent Konseyimizin genel kurulunda, toplumun her kesiminin temsil edilebilmesini sağlamak. Böylelikle Pamukkale Kent Konseyi, ilçemizin ileriki yıllara dair yürüyüşüne bir yol çizeceğini, yön göstereceğini hayal ediyoruz.” diye konuştu.

DELEGELER ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU
Pamukkale Kent Konseyi’nin 9 Temmuz 2019 tarihindeki seçimli genel kuruluna hazırlık kapsamında Akçapınar Muhtarı Nuri Eriş, Akhan Muhtarı Orhan Genç, Akköy Muhtarı Ahmet Yılmaz, Asmalıevler Muhtarı Zeki Cacur, Atalar Muhtarı Fatma Yıldan, Belenardıç Muhtarı Mehmet Erzen, Kınıklı Muhtarı Yaşar Kalay, Eymir Muhtarı Namık Kurt, Fatih Muhtarı Ramazan Yerli, Gözler Muhtarı Devrim As, Hacıkaplanlar Muhtarı Necdet Kunduracı, Hürriyet Muhtarı Mehmet Çakar, Kale Muhtarı Turgut Can, Karakova Muhtarı Hasan Özdemir, Karakurt Muhtarı Kadir Kıvrak, Karataş Muhtarı İsmail Ergüneş, Kurtluca Muhtarı Mustafa Acat, Pelitlibağ Muhtarı Mesut Ünal, Siteler Muhtarı Derya Gökdoğan, Yunus Emre Muhtarı Selda Karan delege olarak seçildiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 22 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 24 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 24 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 24 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 24 42Sıcak