Örki: Pamukkale Belediyesi yanınızda - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Örki: Pamukkale Belediyesi yanınızda

Örki: Pamukkale Belediyesi yanınızda

Koronavirüs önlemleri çerçevesinde ülke genelinde 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta hafta sonunu kapsayan 2 günlük sokağa çıkma yasağından sonra Pamukkale Belediyesi harekete geçti. Sabah erken saatlerde çağrı merkezine gelen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları koordine etti. Başkan Örki, “Koronavirüs ile mücadele için alınan sokağa çıkma yasağı döneminde vatandaşlarımız müsterih olsun. Devletimiz her zaman olduğu gibi şimdi de milletimizin yanındadır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Nisan 2020 Cumartesi, 17:36

Ülkemizde koronavirüs önlemlerine bir yenisi daha eklendi. Bu gece yarısından itibaren içlerinde Denizli’nin de bulunduğu 30 Büyükşehir ile Zonguldak’ta Pazar gecesi 24.00‘e kadar sokağa çıkma yasağı getirildi.

Bu yasak nedeniyle vatandaşlar evlerinden çıkamazken Pamukkale Belediyesi bu süreçte her zaman olduğu gibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Pamukkale Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber etti. 444 9 220 nolu çağrı merkezine gelen talepleri tek tek inceleyen ekipler, vatandaşların talebine anında cevap veriyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de çağrı merkezinde gelen talepleri tek tek cevapladı. Vatandaşlar en çok gıda maddeleri ile ilgili istekte bulunurken, bu talepler yerine getirildi. Bu hattı arayan Pamukkalelilerin diğer gereksinimleri de titizlikle karşılanıyor. Bazı vatandaşlar ilaç taleplerini de bu hattan iletirken, kronik rahatsızlığı bulunan Elif Çüngür’ün ilaçları Pamukkale ilçemizde ikamet eden ağabeyi Burak Çüngür’den alınıp Tavas’ın Derinkuyu mahallesindeki babası Ali Çüngür’e teslim edildi. Bu ve benzeri yüzlerce talep Pamukkale Belediyesi ekipleri tarafından yerine getirildi.

TÜM İMKANLARIMIZLA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Koronavirüs ile mücadele konusunda devletimiz bütün imkanlarıyla milletimizin yanında. Sokağa çıkma yasağı süresince Valiliğimiz, Kaymakamlığımız ve diğer kurumlarımızla işbirliği içinde her türlü önlem alınmıştır. Hiçbir vatandaşımızın sorun yaşamasına müsaade edilmeyecektir. Pamukkale Belediyesi olarak devletimiz adına tüm imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için; 112 çağrı merkezini ya da 444 9 220 çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. Koronavirüs ile mücadele için alınan sokağa çıkma yasağı döneminde vatandaşlarımız müsterih olsun. Devletimiz her zaman olduğu gibi şimdi de milletimizin yanındadır. Bu küresel sorunla mücadeleyi sizlerle birlikte kazanacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Mayıs 2020 Salı 12 25
27 Mayıs 2020 Çarşamba 12 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2020 Perşembe 10 24Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
29 Mayıs 2020 Cuma 10 24Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Mayıs 2020 Cumartesi 10 26Mevzi Sağanak Yağışlı